Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF30 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Akční balíček Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF30 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml přináší dva přípravky pro krásu a svěžest Vaší pleti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
829

O produktu

50128561

Akční balíček Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém SPF30 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml přináší dva přípravky pro krásu a svěžest Vaší pleti.

Hydratace a denní péče o pleť s kyselinou hyaluronovou

  • Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém napomáhá vyhlazování jemných i hlubších vrásek a chrání citlivou pokožku obličeje a krku proti slunečnímu záření díky faktoru SPF30. Produkt obsahuje kyselinu hyaluronovou ve vysokomolekulární a nízkomolekulární verzi, která se stará o pokožku v jejích horních i spodních vrstvách. Nejen že redukuje již viditelné vrásky, ale zároveň působí preventivně proti tvorbě nových.

  • Eucerin Hyaluronová hydratační mlha přináší pleti okamžité zklidnění a osvěžení pleti bez dotyku s pokožkou. Zklidňuje pleť podrážděnou v důsledku vysušení a poskytuje dlouhodobou hydrataci. Kombinace kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu napomáhá aktivovat vlastní hydrataci uvnitř pleti. Mlha se ihned vstřebává a zanechává pleť hebkou a rozjasněnou. Neobsahuje parfemaci a je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé.


Použití

Eucerin Hyaluron-Filler Denní krém: Krém je určen ke každodennímu použití. Aplikujte ho na důkladně vyčištěnou a usušenou pleť obličeje a krku. Jemnými krouživými pohyby jej vmasírujte do pokožky a nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím. Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Aplikujte ze vzdálenosti 20 cm na pleť obličeje, krku a dekoltu. Nechte vstřebávat 2-3 minuty a poté jemně osušte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění

Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Varování: Nádobka je pod tlakem: muže prasknout při zahřátí. Uchovávejte daleko od tepla, horkých povrchu, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů ohně. Zákaz kouření. Nepropichujte ani nevhazujte do ohně ani po použití. Prázdná lahev je určena k recyklaci. Používejte výhradně k určenému účelu. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě nad 50 °C/122° F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se dlouhodobému sprejování a přímému vdechování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.