Eucerin Hyaluron-Filler SPF30 denní krém 50 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

865

Cena za 100 ml: 1730 Kč

O produktu

Denní krém Eucerin Hyaluron-Filler napomáhá vyhlazování jemných i hlubších vrásek a chrání citlivou pokožku obličeje a krku proti slunečnímu záření díky faktoru SPF30. Produkt obsahuje kyselinu hyaluronovou ve vysokomolekulární a nízkomolekulární verzi, která se stará o pokožku v jejích horních i spodních vrstvách. Nejen že redukuje již viditelné vrásky, ale zároveň působí preventivně proti tvorbě nových.

Výsledek:

  • vyhlazuje jemné vrásky v horních vrstvách pokožky
  • vyplňuje hluboké vrásky ve spodních vrstvách epidermis
  • předchází vzniku nových vrásek
  • sluneční ochrana SPF30

Složení:

Krém je obohacen o aktivní látky, které vyhlazují jemné i hluboké vrásky a působí preventivně proti vzniku nových. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhladí jemné vrásky v horních vrstvách pokožky. Její nízkomolekulární verze obsahující až 40× menší molekuly dokáže proniknout i do spodních vrstev epidermis, kde vyplní hluboké vrásky přímo zevnitř a zabrání jejich dalšímu vzniku. Pravidelným používáním krému působí pleť mladším a zdravějším dojmem.

Použití:

Krém je určen ke každodennímu použití. Aplikujte ho na důkladně vyčištěnou a usušenou pleť obličeje a krku. Jemnými krouživými pohyby jej vmasírujte do pokožky a nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.