Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect duopack denní + noční krém

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect duopack denní + noční krém intenzivně regeneruje suchou pleť, bojuje proti vráskám. Zanechává hladkou a rozjasněnou tvář.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Eucerin v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
1 190

O produktu: Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect duopack denní + noční krém

50110903

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect duopack denní + noční krém intenzivně regeneruje suchou pleť, zvyšuje její pevnost a pružnost. Zanechává hladkou a rozjasněnou tvář. Sada si poradí s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Chrání před UV zářením, neutralizuje volné radikály v pleti a navrací jí svěžest a jas. Jedinečná směs vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu přináší cílenější přístup, jak dosáhnout viditelného vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Kyselina hyaluronová – klíčová složka pro udržení mladistvé pleti, která se významně podílí na hydrataci pokožky. S přibývajícím věkem se schopnost těla tvořit si kyselinu hyaluronovou snižuje.

Inovace 3x EFFECT se 3 účinky proti vráskám nabízí:

  • Vyplnění vrásek: Vysokomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje jemné vrásky v horních vrstvách epidermis, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová s 40x menšími molekulami proniká do hlubších epidermálních vrstev, kde působí proti hlubokým vráskám.
  • Stimulace: Antioxidant saponin zvyšuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v pleti, eliminuje volné radikály.
  • Ochrana: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové. SPF 15 + UVA ochrana + antioxidant saponin chrání pleť před předčasným stárnutím a prohlubováním vrásek vlivem UV záření a chrání pleť před volnými radikály. Koncentrovaný dexpanthenol podporuje regeneraci pleti během noci.

Vzhůru do boje proti hlubokým vráskám

Dopřejte své pokožce potřebnou péči a zařaďte do své denní rutiny výživné přípravky od značky Eucerin. Jejich pravidelná aplikace napomáhá stimulovat vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v pokožce a podporuje mladistvý vzhled. Set je ideální na suchou pleť. Oba krémy jsou o objemu 50 ml.

Hlavní vlastnosti:

  • krémy vyhlazují hluboké vrásky
  • podporují vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové
  • přispívají k mladistvému vzhledu pokožky

Použití

Naneste na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Jemně vmasírujte do pleti. Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.