Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect duopack denní + noční krém

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect duopack denní + noční krém bojuje proti známkám stárnutí pleti a vyplňuje hluboké vrásky, a tak napomáhá k mladšímu vzhledu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
1 190

O produktu

50110903

Eucerin Hyaluron-Filler + 3x Effect duopack denní + noční krém proti vráskám byl speciálně navržen tak, aby si poradil s prvními známkami stárnutí, jako jsou jemné linie a vrásky. Jedinečná směs vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu přináší cílenější přístup, jak dosáhnout viditelného vyhlazení i těch nejhlubších vrásek a omlazení vzhledu. Kyselina hyaluronová – klíčová složka pro udržení mladistvé pleti, která se významně podílí na hydrataci pokožky. S přibývajícím věkem se schopnost těla tvořit si kyselinu hyaluronovou snižuje.

Inovace 3x EFFECT se 3 účinky proti vráskám nabízí:

  • Vyplnění vrásek: Vysokomolekulární kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje jemné vrásky v horních vrstvách epidermis, zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová s 40x menšími molekulami proniká do hlubších epidermálních vrstev, kde působí proti hlubokým vráskám.
  • Stimulace: Antioxidant saponin zvyšuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové v pleti, kterou ochrańuje před volnými radikály.
  • Ochrana: Enoxolon snižuje degradaci kyseliny hyaluronové. SPF 15 + UVA ochrana + antioxidant saponin chrání pleť před předčasným stárnutím a prohlubováním vrásek vlivem UV záření a chrání pleť před volnými radikály. Koncentrovaný dexpanthenol podporuje regeneraci pleti během noci.

Vzhůru do boje proti hlubokým vráskám

Oba krémy zajistí pleti mladistvý vzhled s vyplněnými hlubokými vráskami. Jejich pravidelná aplikace napomáhá stimulovat vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové v pokožce. Krémy jsou svým šetrným složením vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé a suché pokožky.

Výsledek:

  • krémy vyhlazují hluboké vrásky
  • podporují vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové
  • přispívají k mladistvému vzhledu pokožky

Použití

Naneste na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Jemně vmasírujte do pleti. Vyhněte se kontaktu s očima.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.