Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF30 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Akční balíček Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF30 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml přináší dva přípravky pro krásu a svěžest Vaší pleti.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

549 ušetříte 236 Kč

Původní cena 785 Kč sleva 30%

Dočasně nedostupné

O produktu

50128565

Akční balíček Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém SPF30 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml přináší dva přípravky pro krásu a svěžest Vaší pleti.

Hydratace a denní péče o pleť s kyselinou hyaluronovou

  • Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Denní krém vyplňuje vrásky, zlepšuje pružnost pleti a chrání proti předčasnému stárnutí vlivem UV záření. Přípravek využívá aktivní přírodní složky arctiin a silymarin v kombinaci s dvěma druhy kyseliny hyaluronové. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhladí jemné vrásky v horních vrstvách pokožky. Nízkomolekulární dokáže proniknout i do spodních vrstev, kde vyplní hluboké vrásky zevnitř. Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou kožní snášenlivost a účinnost. 

  • Eucerin Hyaluronová hydratační mlha přináší pleti okamžité zklidnění a osvěžení pleti bez dotyku s pokožkou. Zklidňuje pleť podrážděnou v důsledku vysušení a poskytuje dlouhodobou hydrataci. Kombinace kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu napomáhá aktivovat vlastní hydrataci uvnitř pleti. Mlha se ihned vstřebává a zanechává pleť hebkou a rozjasněnou. Neobsahuje parfemaci a je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé.


Složení

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity denní krém SPF30: Arctiin, silymarin, kyselina hyaluronová, SPF30. Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Kyselina hyaluronová, glycerin, panthenol. 

Použití

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity denní krém SPF30: Aplikujte na vyčištěnou pleť a lehce vmasírujte. Vyhněte se kontaktu s očima. Krém je vhodný jako podklad pod make-up. Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Aplikujte ze vzdálenosti 20 cm na pleť obličeje, krku a dekoltu. Nechte vstřebávat 2-3 minuty a poté jemně osušte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění

Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Varování: Nádobka je pod tlakem: muže prasknout při zahřátí. Uchovávejte daleko od tepla, horkých povrchu, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů ohně. Zákaz kouření. Nepropichujte ani nevhazujte do ohně ani po použití. Prázdná lahev je určena k recyklaci. Používejte výhradně k určenému účelu. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě nad 50 °C/122° F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se dlouhodobému sprejování a přímému vdechování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.