Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Akční balíček Eucerin Hyaluron-Filler+ Elasticity Noční krém 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml přináší dva přípravky pro krásu a svěžest Vaší pleti.
NAVÍC Eucerin dárkový set Při nákupu produktů značky Eucerin v minimální hodnotě 690 Kč získáte NAVÍC Eucerin dárkový set za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na akční nebo zvýhodněná balení, duopack a opalovací kosmetiku. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50128567

Akční balíček Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml přináší dva přípravky pro krásu a svěžest Vaší pleti.

Hydratace a noční péče o pleť s kyselinou hyaluronovou

  • Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity noční krém využívá aktivní přírodní složky arctiin a olej z ostropestřce v kombinaci s dvěma druhy kyseliny hyaluronové. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová účinně vyhladí jemné vrásky v horních vrstvách pokožky. Nízkomolekulární dokáže proniknout i do spodních vrstev, kde vyplní hluboké vrásky zevnitř. Krém zlepšuje pružnost a pevnost pokožky, obsažený arganový olej navíc pomáhá renegeraci během noci.

  • Eucerin Hyaluronová hydratační mlha přináší pleti okamžité zklidnění a osvěžení pleti bez dotyku s pokožkou. Zklidňuje pleť podrážděnou v důsledku vysušení a poskytuje dlouhodobou hydrataci. Kombinace kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu napomáhá aktivovat vlastní hydrataci uvnitř pleti. Mlha se ihned vstřebává a zanechává pleť hebkou a rozjasněnou. Neobsahuje parfemaci a je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé.


Složení

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity noční krém: Kyselina hyaluronová, glycerin, panthenol, arganový olej, bambucké máslo, silymarin, extrakt z Arctium Lappa, vitamin E. Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Kyselina hyaluronová, glycerin, panthenol. 

Použití

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity noční krém: Aplikujte večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a lehce vmasírujte. Vyhněte se kontaktu s očima. Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Aplikujte ze vzdálenosti 20 cm na pleť obličeje, krku a dekoltu. Nechte vstřebávat 2-3 minuty a poté jemně osušte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění

Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Varování: Nádobka je pod tlakem: muže prasknout při zahřátí. Uchovávejte daleko od tepla, horkých povrchu, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů ohně. Zákaz kouření. Nepropichujte ani nevhazujte do ohně ani po použití. Prázdná lahev je určena k recyklaci. Používejte výhradně k určenému účelu. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě nad 50 °C/122° F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se dlouhodobému sprejování a přímému vdechování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.