Eucerin Hyaluron-Filler Hyaluronová intenzivní maska 4 ks

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Intenzivní extra porce kyseliny hyaluronové pro vyplnění a hydrataci pleti. Oživí a rozjasní pleť a okamžitě redukuje jemné vrásky.
NAVÍC Eucerin masážní váleček pro oční okolí Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Eucerin masážní váleček pro oční okolí za 0,01 Kč. Akce platí do 30.11. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Eucerin v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 4. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob. Akce se nevztahuje na vánoční balíčky, akční nebo zvýhodněná balení a duopack.
Skladem na e-shopu
755

O produktu

50116600

Intenzivní extra porce kyseliny hyaluronové pro vyplnění a hydrataci pleti. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová působí na jemné vrásky v horních epidermálních vrstvách pleti. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová proniká do hlubších epidermálních vrstev, kde působí proti tvorbě vrásek. Příjemná konzistence masky dokonale přilne ke konturám obličeje a působí jako druhá vrstva pleti.

Výsledek:

  • redukuje jemné linky a intenzivně hydratuje pleť
  • maska poskytuje pleti chladivý účinek během aplikace i po ní
  • pleť je osvěžená, vypadá mladší a zářivější

Složení

Dva typy kyseliny hyaluronové pro komplexní účinek. Biocelulóza je přírodní materiál z ultra jemných celulózových vláken upravuje konzistenci masky.

Použití

Otevřete balení a masku rozložte. Odstraňte 2 modré ochranné fólie. Aplikujte na dobře vyčištěnou, suchou pleť obličeje. Prsty masku uhlaďte tak, aby přilnula ke konturám obličeje a upravte podle potřeby. Nechte působit po dobu 5 minut a poté masku sejměte. Jemně vmasírujte do pleti zbytky séra. Používejte 1-2x týdně, jako doplněk vaší pravidelné péče o pleť, nebo jednoduše kdykoliv, je-li Vaše pleť mdlá a unavená.

 

Upozornění

Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou pleť. Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.