Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml

Kosmetika

NAVÍC Eucerin Hyaluron Filler SPF30 20 ml Při nákupu označených produktů značky Eucerin v minimální hodnotě 590 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Eucerin Hyaluron Filler SPF30 20 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

829 ušetříte 450 Kč

Původní cena 1279 Kč, sleva 35%

O produktu

Akční balíček Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml přináší dva přípravky pro krásu a svěžest Vaší pleti.

Hydratace a noční péče o pleť s kyselinou hyaluronovou

  • Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém je regenerační přípravek v jehož inovativním složení působí vysoko a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek. Kyselina hyaluronová okamžitě obnovuje objem pleti a vrací jí mladistvý vzhled.

  • Eucerin Hyaluronová hydratační mlha přináší pleti okamžité zklidnění a osvěžení pleti bez dotyku s pokožkou. Zklidňuje pleť podrážděnou v důsledku vysušení a poskytuje dlouhodobou hydrataci. Kombinace kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu napomáhá aktivovat vlastní hydrataci uvnitř pleti. Mlha se ihned vstřebává a zanechává pleť hebkou a rozjasněnou. Neobsahuje parfemaci a je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Použití

Eucerin Hyaluron-Filler noční krém: Aplikujte večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a lehce vmasírujte. Vynechejte oblast okolí očí. Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Aplikujte ze vzdálenosti 20 cm na pleť obličeje, krku a dekoltu. Nechte vstřebávat 2-3 minuty a poté jemně osušte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění

Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Varování: Nádobka je pod tlakem: muže prasknout při zahřátí. Uchovávejte daleko od tepla, horkých povrchu, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů ohně. Zákaz kouření. Nepropichujte ani nevhazujte do ohně ani po použití. Prázdná lahev je určena k recyklaci. Používejte výhradně k určenému účelu. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě nad 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se dlouhodobému sprejování a přímému vdechování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.