Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Akční balíček Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml přináší dva přípravky pro krásu a svěžest Vaší pleti.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Eucerin v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 4. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob. Akce se nevztahuje na vánoční balíčky, akční nebo zvýhodněná balení a duopack.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

519 ušetříte 226 Kč

Původní cena 745 Kč sleva 30%

O produktu

50128562

Akční balíček Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém 50 ml + Hyaluronová hydratační mlha 150 ml přináší dva přípravky pro krásu a svěžest Vaší pleti.

Hydratace a noční péče o pleť s kyselinou hyaluronovou

  • Eucerin Hyaluron-Filler Noční krém je regenerační přípravek v jehož inovativním složení působí vysoko a nízkomolekulární kyselina hyaluronová po boku glycin saponinu a společně představují cílenější přístup k viditelnému vyhlazení jemných linií i hlubokých vrásek. Kyselina hyaluronová okamžitě obnovuje objem pleti a vrací jí mladistvý vzhled.

  • Eucerin Hyaluronová hydratační mlha přináší pleti okamžité zklidnění a osvěžení pleti bez dotyku s pokožkou. Zklidňuje pleť podrážděnou v důsledku vysušení a poskytuje dlouhodobou hydrataci. Kombinace kyseliny hyaluronové a přírodně identického gluko-glycerolu napomáhá aktivovat vlastní hydrataci uvnitř pleti. Mlha se ihned vstřebává a zanechává pleť hebkou a rozjasněnou. Neobsahuje parfemaci a je vhodná pro všechny typy pleti včetně citlivé.


Použití

Eucerin Hyaluron-Filler noční krém: Aplikujte večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu a lehce vmasírujte. Vynechejte oblast okolí očí. Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Aplikujte ze vzdálenosti 20 cm na pleť obličeje, krku a dekoltu. Nechte vstřebávat 2-3 minuty a poté jemně osušte. Vyhněte se kontaktu s očima.

Upozornění

Eucerin Hyaluronová hydratační mlha: Varování: Nádobka je pod tlakem: muže prasknout při zahřátí. Uchovávejte daleko od tepla, horkých povrchu, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů ohně. Zákaz kouření. Nepropichujte ani nevhazujte do ohně ani po použití. Prázdná lahev je určena k recyklaci. Používejte výhradně k určenému účelu. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě nad 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyvarujte se dlouhodobému sprejování a přímému vdechování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.