Kosmetika

Eucerin SUN Extra lehké mléko na opalování SPF50+ 150 ml

Značka: EUCERIN
Produktová řada: Sun

Chraňte svou pokožku lehkým mlékem s vysokou sluneční ochranou a vychutnejte si naplno sluneční lázeň. Zklidňuje a chrání citlivou i atopickou pokožku.

Akce 3 za 2 Při nákupu 3 produktů značky Eucerin v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 24. 12. 2023, nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Eucerin SUN Extra lehké mléko na opalování SPF50+ 150 ml

50107292

Úvod

Přestože se rádi vystavujeme slunečním paprskům, pro naši kůži představují spíše zátěž. Chraňte svou citlivou pokožku Extra lehkým mlékem na opalování Eucerin Sun s vysokou sluneční ochranou a vychutnejte si  sluneční lázeň naplno. Vysoce kvalitní tělové mléko na opalování zklidňuje a chrání pokožku. Klinické a dermatologické studie potvrzují, že tento přípravek je vhodný pro citlivou a také atopickou pokožku. Mléko má jemnou texturu, je voděodolné a okamžitě se vstřebává. Technologie proti skvrnám značky Eucerin zabraňuje zvýraznění skvrn od opalovacích přípravků, ke kterým dochází po vyprání prádla.

Vysoká ochrana proti slunečnímu záření

UV záření je hlavní příčinou slunečního poškození pokožky, ale i vysokoenergetické viditelné světlo může vyvolávat tvorbu volných radikálů, které představují pro pokožku další zátěž. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry pro vysokou UV ochranu s licochalconem A. Tento silný antioxidant neutralizuje volné radikály vyvolané působením UV záření a vysokoenergetického viditelného světla. 

Výsledek:

  • pokožka je efektivně chráněná před slunečním zářením
  • zklidňuje citlivou i atopickou pokožku
  • obsahuje technologii proti skvrnám na oblečení

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.