Eucerin Photoaging Control SPF50+ extra lehké mléko 150 ml

Kosmetika

Skladem na e-shopu

389 ušetříte 150 Kč

Původní cena 539 Kč, sleva 28%

O produktu

Eucerin Photoaging Control SPF50+ extra lehké mléko má velmi lehkou konzistenci, která se okamžitě vstřebává do pokožky. Poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením a je voděodolné. ADVANCED SPECTRAL TECHNOLOGY kombinuje UVA/B filtry pro velmi vysokou UV ochranu. Antioxidant licochalcon A neutralizuje volné radikály. Toto extra lehké tělové mléko na opalování se okamžitě vstřebává a je voděodolné. Klinické a dermatologické studie potvrzují, že Eucerin Extra lehké mléko na opalování  Sensitive Protect SPF 50+ je vhodné pro citlivou a také atopickou pokožku.

Použití

Před sluněním naneste na pokožku v dostatečném množství a aplikaci pravidelně opakujte - zejména po plavání, pokud jste se zpotili nebo po sušení ručníkem - jen tak zachováte původní úroveň ochrany. Použití menšího množství významně snižuje úroveň ochrany.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, a to i po použití sluneční ochrany. Přílišné vystavování pokožky slunci představuje vážné zdravotní riziko. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunci. Zamezte kontaktu s očima. Přípravek nechte zcela vstřebat a dbejte, aby nedošlo k přímému kontaktu s oděvy a pevnými povrchy, na kterých by mohl zanechat skvrny

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.