Eucerin SUN Sensitive Protect SPF30 transparentní sprej 2x200 ml 1+1 ZDARMA

50112203

Kosmetika

Skladem na e-shopu

455

O produktu

Chraňte svou pokožku před spálením. I v létě můžete chodit ven na sluníčko a užívat si piknik nebo procházky s rodinou a přáteli. Pořiďte si transparentní sprej na opalování Sensitive Protect od společnosti Eucerin, který pokožku chrání faktorem SPF 30. Sprej využívá technologii Advanced Spectral, jež zajišťuje pomocí UVA a UVB filtrů vysokou ochranu před UV zářením. Součástí složení je i antioxidant licochalcon A, jenž neutralizuje volné radikály.

Lehká voděodolná textura

Jedinečná textura je mimořádně lehká. Po aplikaci se ihned vstřebá a nezanechá na kůži mastný film. Sprej je voděodolný, takže jej není potřeba opakovaně nanášet po každém koupání. Produkt je vhodný i pro citlivou pokožku a kůži se sklonem k akné; klinické a dermatologické studie potvrzují dobrou kožní snášenlivost spreje.

Použití

Před použitím lahvičku důkladně protřepejte. Aplikujte na pokožku celého těla 30 minut před výskytem na slunci. I když je sprej voděodolný, při nadměrném pocení nebo opakovaném koupání se doporučuje nanést novou vrstvu, aby byla pokožka proti slunci důkladně chráněna.

Parametry
Značka Eucerin
Produktová řada Eucerin sun
Typ pleti Pro všechny typy pleti včetně citlivé
Forma Sprej
EAN 9005800318981
Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější