Eucerin DermoPure Trial set 3 ks

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Sada miniproduktů k otestování péče o problematickou pokožku se sklonem k akné. Řada Eucerin Derompure obsahuje jemné, avšak účinné přípravky proti nedokonalostem pleti, vhodné i jako doplňková péče při dermatologické léčbě. Obsahuje složky, které pomáhají redukovat tvorbu kožního mazu. Licochalcon A, získaný z kořene lékořice, mírní podráždění a pomáhá omezit zarudnutí pokožky. Kyselina salicylová má komedolytický efekt a redukuje nedokonalosti. Součástí balíčku je DermoPure Čisticí gel 20 ml, DermoPure Zmatňující emulze 5 ml a DermoPure Sérum pro regeneraci pleti 5 ml.

Účinné produkty určené k péči o problematickou pleť se sklonem k akné

  • Eucerin DermoPure Čisticí gel – šetrně, ale účinně odstraňuje nadbytečný kožní maz, nečistoty a make-up. Zanechává pleť čistou, svěží a vláčnou. Bez mýdlových složek a bez parfemace. Může být používán i v průběhu dermatologické léčby pomocí léků a během těhotenství.

  • Eucerin DermoPure Zmatňující emulze – redukuje nedokonalosti pleti, zklidňuje podráždění a účinně působí proti pupínkům a černým tečkám. Pomáhá tak znovu získat kontrolu nad náročnou problematickou pletí. Zmatňující částice zajišťují 8hodinový efekt zmatnění pleti bez ucpávání pórů. Pleť je viditelně jednotnější a dlouhodobě zmatněná. Lze používat během těhotenství.

  • Eucerin DermoPure Sérum pro regeneraci pleti – je vhodné pro všechny mírné až středně těžké formy akné. 10% hydroxy komplex obsahuje vysoce účinnou kombinaci peelingových látek - kyselinu glykolovou, salicylovou a polyhydroxy kyselinu - která pomáhá zregenerovat povrch pleti, uvolňovat póry, odstraňovat odumřelé kožní buňky a bránit vzniku nových nedokonalostí. Sérum pro regeneraci pleti začne viditelně zlepšovat pleť již po jednom týdnu. Při delším používání je pleť čistší a hladší. Lze používat během těhotenství. Není vhodné pro pleť ošetřovanou léky proti akné.