EUCERIN Zklidňující krém Anti-REDNESS 50ml

EUCERIN Zklidňující krém Anti-REDNESS 50ml

Kosmetika
469 Kč Dostupnost:
Skladem
Denní a noční krém pro okamžitý komfort hypersenzitivní pleti a zmírnění zarudnutí

Podrobné informace o produktu

Eucerin Zklidňující krém Anti-REDNESS byl vyvinut speciálně pro zarudlou - hypersenzitivní pleť a pleť se sklony k rosacee a kuperóze. Při aplikaci dvakrát denně na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu přináší pleti okamžitý a dlouhotrvající komfort a účinné zmírnění zarudnutí, zatímco pleť chrání a postupem času minimalizuje podráždění.

Toto složení kombinuje dvě účinné látky: SymSitive* a Licochalcon A

SymSitive* je inovativní účinná složka, která působí jako regulátor citlivosti přímo v místě vzniku hyperreaktivity.
Zmírňuje nepříjemné pocity a zvyšuje toleranci hypersenzitivní pleti.

Licochalcon A je přírodní složka pocházející z výtažku z kořene lékořice čínské (Glycyrrhiza Inflata). Je to protizánětlivá složka a zároveň antioxidant, a tak redukuje zarudnutí a zklidňuje podráždění.

Je důležité chránit kožní bariéru před nesnášenlivostí a alergickými reakcemi, proto má Eucerin Zklidňující krém Anti-REDNESS čisté složení s využitím pouze omezeného počtu složek, zatímco jeho balení bylo navrženo tak, aby minimalizovalo kontaminaci a oxidaci díky systému duálních ventilů.

Použití:
Pro okamžité a dlouhodobé zmírnění zarudnutí, obnovu kožního komfortu a intenzivní hydrataci používejte denně ráno a/nebo večer na dobře vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu.

Složení:
Aqua, Glycerin, Panthenol, Butyrospermum Parkii Butter, Cetyl Palmitate, Methyl Palmitate, Olus Oil, Pentylene Glycol, Methylpropanediol, Sodium Polyacrylate, 4-t-Butylcyclohexanol (Trans-Isomer), Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Caprylyl Glycol

Balení:
50 ml

Zdroj: www.eucerin.cz

Parametry produktu

  • Značka
  • Eucerin
  • Forma
  • Krém
  • Použiji na
  • Pleť
  • EAN
  • 4005800107863
Ověření internetových stránek a lékárny: Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků