Eveline Amazing Oils SPF10 opalovací olej 150 ml

50113660

Kosmetika

Skladem na e-shopu

169

Cena za 100 ml: 113 Kč

O produktu

Oslňte během léta své okolí krásnou snědou pokožkou. Opalovací olej Amazing obsahuje komplex aktivních látek Express Tan, jež podporují tvorbu melaninu v kůži a přispívají k jejímu efektivnějšímu zhnědnutí. Výživu a ochranu pleti zajistí betakaroten a komplex vitamínů A, E a F. Pro nízký ochranný faktor SPF 10 se doporučuje olejíček pouze osobám, které nejsou náchylné ke spálení.

Výsledek:

  • aktivuje opalovací procesy v pokožce
  • urychluje nástup efektu opálení
  • voděodolný

Složení:

Opalovací olej obsahuje aktivní látky, které podporují tvorbu melaninu v pokožce. Komplex Express Tan působí jako akcelerátor, který aktivuje opalovací procesy v pokožce a zajistí její rychlejší zhnědnutí. Olej obsahuje betakaroten, vitamíny A, E a F a extrakty z makadamového a kukui oleje.

Použití:

Aplikujte minimálně 20 minut před pobytem na slunci. Naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla a jemnými krouživými pohyby rovnoměrně rozetřete. Nechejte důkladně vstřebat. Opakovaně aplikujte v průběhu opalování, především po koupání nebo při nadměrném pocení. Olej se doporučuje pouze pro osoby, které nejsou náchylné ke spálení.

Parametry
Značka Eveline
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Forma Olej
EAN 5901761913965