Eveline Amazing Oils SPF10 opalovací olej 150 ml

50113660

Kosmetika

Skladem na e-shopu

169

Cena za 100 ml: 113 Kč

O produktu

Oslňte během léta své okolí krásnou snědou pokožkou. Opalovací olej Amazing obsahuje komplex aktivních látek Express Tan, jež podporují tvorbu melaninu v kůži a přispívají k jejímu efektivnějšímu zhnědnutí. Výživu a ochranu pleti zajistí betakaroten a komplex vitamínů A, E a F. Pro nízký ochranný faktor SPF 10 se doporučuje olejíček pouze osobám, které nejsou náchylné ke spálení.

Výsledek:

  • aktivuje opalovací procesy v pokožce
  • urychluje nástup efektu opálení
  • voděodolný

Použití

Aplikujte minimálně 20 minut před pobytem na slunci. Naneste v dostatečném množství na pokožku celého těla a jemnými krouživými pohyby rovnoměrně rozetřete. Nechejte důkladně vstřebat. Opakovaně aplikujte v průběhu opalování, především po koupání nebo při nadměrném pocení. Olej se doporučuje pouze pro osoby, které nejsou náchylné ke spálení.

Složení

Opalovací olej obsahuje aktivní látky, které podporují tvorbu melaninu v pokožce. Komplex Express Tan působí jako akcelerátor, který aktivuje opalovací procesy v pokožce a zajistí její rychlejší zhnědnutí. Olej obsahuje betakaroten, vitamíny A, E a F a extrakty z makadamového a kukui oleje.

Parametry
Značka Eveline
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Forma Olej
EAN 5901761913965