Eveline Hyaluron Clinic dárkové balení

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Dárková kazeta pro intenzivní hydrataci a vypnutí pleti. Řada Hyaluron Clinic je založena na synergickém působení provitaminu B5 a pěti formách kyseliny hyaluronové. Společně vytvářejí trojrozměrnou matrici pro vypínání kůže a zajišťují tak efekt celkového omlazení. Balíček obsahuje Eveline Hyaluron Clinic Intenzivně zpevňující proti vráskový denní a noční krém 40+, Intenzivně hydratační esenci a Protivráskový multiregenerační oční krém.

Hydratace, vypnutí a rozjasnění pleti

  • Eveline Hyaluron Clinic Intenzivně zpevňující proti vráskový denní a noční krém 40+ - zpevňující denní a noční krém 40+ pomáhá překonat známky stárnutí pokožky, intenzivně hydratuje a obnovuje její hladkost. Pro vitamin B5 zvyšuje napětí kůže a viditelně snižuje vrásky. Vhodný na všechny typy pleti, včetně citlivé.

  • Eveline Hyaluron Clinic Intenzivně hydratační esence - unikátní hydratační esence je ideální jako podklad pod make-up, prodlužuje jeho trvanlivost. Díky lehké, hedvábné konzistenci můžete používat i během dne – perfektně osvěží, hydratuje a rozjasní pleť, a to bez poškození make-upu.

  • Eveline Hyaluron Clinic Protivráskový multiregenerační oční krém – krém na oční víčka a oční okolí intenzivně vyhlazuje a vyživuje pokožku kolem očí. Snižuje tmavé kruhy a otoky, vyplňuje a zpevňuje. Koncentrovaný kofein obnovuje svěží a uvolněný vzhled.