Eveline Royal Snail dárkové balení

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Dárková kazeta pro krásnou pleť přináší exkluzivní řadu od Eveline Royal Snail, která kombinuje výjimečný regenerační potenciál filtrovaného hlemýžďového slizu a PEP-7REPAIR nejnovější generace heptapeptidu. Pomáhá regenerovat pokožku, zlepšuje její pevnost a elasticitu. Balíček obsahuje Protivráskový denní a noční krém 40+, Matující BB krém a Oční krém.

Royal Snail pro zpevněnou a pružnou pleť

  • Eveline Royal Snail Protivráskový denní a noční krém 40+  - intenzivní koncentrovaný krém výrazně zvyšuje schopnost regenerace pokožky, působí jako omlazující aktivátor. Pomáhá vyhladit vrásky a zpevňuje pleť. Vhodný na všechny typy pleti včetně citlivé.

  • Eveline Royal Snail Matující BB krém proti nedokonalostem kombinuje působení jemného podkladu a intenzivně pečujícího séra, které okamžitě zlepšuje vzhled a stav pokožky. Inovativní složení bylo vyvinuto speciálně pro potřeby mastné a smíšené pleti. Obsahuje ochranný faktor SPF 10.

  • Eveline Royal Snail Oční krém – koncentrovaný intenzivně liftingový krém na oční okolí a oční víčka působící jako omlazující aktivátor. Vyplňuje vrásky a zlepšuje napětí pleti. Snižuje otoky a nežádoucí stíny, vyhlazuje kruhy pod očima.