Eveline Summer Gold samoopalovací olej na tmavou pleť 150 ml

50113667

Kosmetika

Skladem na e-shopu

169

Cena za 100 ml: 113 Kč

O produktu

K docílení přirozeně opáleného vzhledu nemusíte ležet celé odpoledne na sluníčku. Se samoopalovací mlhou pro tmavou pleť si vytvoříte opálení v pohodlí vlastního domova. Sprejové nanášení je snadné a umožní vám produkt rozprostřít rovnoměrně po těle i obličeji bez vzniku skvrn a šmouh. Složení obohacené o provitamín B5, kyselinu hyaluronovou a arganový olej navíc o pleť pečuje, vyživuje ji a zklidňuje. Po jedné aplikaci efekt vydrží viditelný až sedm dnů.

Výsledek:

  • dodává efekt opálení
  • zajistí přirozený odstín pleti beze skvrn
  • intenzivně hydratuje a hloubkově regeneruje

Použití

Před použitím lahvičku důkladně protřepejte. Ihned po protřepání rovnoměrně nastříkejte na celé tělo a jemně rozetřete. Nechejte důkladně vstřebat. Po aplikaci si ihned umyjte ruce čistou vodou.

Složení

Základ samoopalovací mlhy tvoří inteligentní technologie Golden Tan Innovative System. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek, které pokožce dodají přirozeně opálený vzhled již hodinu po aplikaci. Efekt vydrží viditelný až po dobu sedmi dnů. Díky inovativnímu složení se přípravek ihned vstřebává. Pomocí spreje jej rovnoměrně rozprostřete po celém těle i po obličeji, aby nedocházelo k výskytu nepřirozených skvrn na pokožce. Mlha je obohacená o kyselinu hyaluronovou, arganový olej a provitamín B5 k zajištění hydratace, regenerace a zklidnění pokožky.

Parametry
Značka Eveline
Typ pleti Pro všechny typy pleti
Forma Sprej
EAN 5901761949476