Kosmetika

Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel koncentrované noční sérum 250 ml

Značka: EVELINE
5.0
  • Noční zeštíhlující koncentrát pro modelování a zpevnění pokožky. Během noci pomáhá snižovat objem tukových tkání a vyhlazuje nerovnosti pleti.
185

Cena za 100 ml: 74 Kč

O produktu: Eveline Slim EXTREME 4D Scalpel koncentrované noční sérum 250 ml

50108482

Úvod

Noční zeštíhlující koncentrát Slim Extreme svými aktivními látkami působí v problematických partiích, kde pomáhá redukovat nadbytečný objem tukových tkání a vyhlazuje nerovnosti pleti. Pokožka je zpevněná a pravidelným používáním v kombinaci s pohybem a zdravou stravou dosáhnete vysněné postavy.

Výsledek:

  • pomáhá modelovat postavu
  • zpevňuje pokožku
  • snižuje objem tukových tkání
  • vyhlazuje nerovnosti pleti

Složení:

Liposomální kofein booster, intenslim a Extreme Fat Burner jsou aktivní látky obsažené v expresním zeštíhlujícím koncentrátu. Tyto aktivní složky působí v noci, když tělo odpočívá, a pomáhají redukovat objem tukových tkání a zlepšovat kvalitu pokožky. Zhruba 30 minut po aplikaci séra vyvolávají aktivní látky hřejivý pocit.

Použití:

Koncentrát je určen pro každodenní použití. Večer před spaním jej naneste v menším množství do dlaně a krouživými pohyby rozetřete po problematických partiích těla, především na stehnech, bocích, hýždích, bříšku a ramenech. Nechejte důkladně vstřebat. Vyhněte se kontaktu s očním okolím.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.