Excite man retard - gel na oddálení ejakulace 30ml

Kosmetika

Gel snižuje citlivost nervových zakončení na penisu a prodlouží tak sexuální výkon.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50095513

Gel pro oddálení ejakulace Diet Esthetic Excite Man Retard je speciální přípravek pro muže, který vám pomůže zkvalitnit váš sexuální život. Gel částečně znecitliví nervová zakončení na penisu a jednoduchým způsobem tak oddálí ejakulaci, čímž poskytne větší prostor pro sexuální vyžití a prodlouží tak nádherné chvilky vašeho sexuálního potěšení.

Účinky:
Gel Excite Man Retard řeší problémy s předčasnou ejakulací, ať již jsou příčiny různé. Nejčastěji se jedná o nízkou frekvenci pohlavního styku nebo strach a úzkost v průběhu pohlavního styku. Může se ale jednat i o zdravotní problémy muže, například s prostatou nebo o návyk na rychlou ejakulaci. Většina mužů však trpí pouze vyšší vzrušivostí, kterou nedokáží zcela regulovat.

Gel se po použití rychle vstřebává a nezanechává žádné mastné stopy. Jeho použití je skvělou volbou pro muže, kteří si chtějí prodloužit milování bez nebezpečí toho, že by je zaskočilo předčasné ukončení milostného aktu vlivem ejakulace. Gel omezí citlivost penisu a pomůže vám tak vydržet po celou dobu milování v dokonalé kondici. Prodlužte vaše milování tak dlouho, jak budete potřebovat a dopřejte si jedinečný zážitek ze sexu bez obav z předčasného vyvrcholení.

Použití:
Před použitím přípravek protřepejte. Nanášejte na penis v jemné vrstvě a nechte vstřebat.
 
Velikost balení: 30 ml
 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.