Favea Colostrum Forte 60 g

Doplněk stravy

Značka: FAVEA
Granulované kolostrum s prebiotiky, které je bohaté na vitaminy, minerály, stopové prvky, růstové faktory a protilátky. Pro děti od 3 let i dospělé.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50077048

Přírodní zdroj protilátek, vitaminů, minerálů a regeneračních faktorů pro Vás i Vaše děti. Kolostrum (mlezivo) je prvotní mléko u savců, které se tvoří v mléčné žláze těsně před porodem a je produkováno do 48 hodin po něm. Je bohaté na proteiny, obsahuje protilátky, růstové faktory a řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Všechny tyto látky podporují organismus v prvních dnech života a jsou důležité pro vývoj budoucího imunitního systému. Přípravek Colostrum Forte obsahuje kolostrum chráněné fruktooligosacharidy před nízkým pH v žaludku a šetrná forma granulace zajišťuje vysokou stabilitu imunoglobulinů.


Dávkování

Užívejte 1 kávovou lžičku (cca 3 g) 1x denně. Nechte rozpustit v ústech nebo rozpustit ve vlažném nápoji, příkrmu či přesnídávce.

Složení

Kolostrum kravské nativní s 30% obsahem imunoglobulinů 100 mg, prebiotikum inulin 20 mg v 1 g přípravku.

Maltodextrin, glukózový sirup, sacharóza, hydrogenovaný rostlinný tuk, kolostrum z kravského mléka, bambusová vláknina, inulin z čekanky, mléčný protein, stabilizátory (hydrogenfosforečnan draselný, polyfosforečnan sodný), látka protispékavá (oxid křemičitý), emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), barvivo (rostlinné karoteny).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do tří let (nebezpečí vdechnutí). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.