Fc Collagenceutical 30ml + Collagen cps.60 zdarma

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

FC Collagenceutical

Firma Herb-Pharma AG na základě biochemického a dermatologického výzkumu vyvinula přípravek, s revolučním složením z kombinace více peptidů, glykoproteinu z Antarktického oceánu a kyseliny hyaluronové v lipozomové formě. Důležitou předností je, že účinek přípravku lze uplatnit neinvazivní cestou bez injekcí. 
Už nyní můžete ve vlastní koupelně nabídnout své pokožce výjimečnou kúru, která  už po několika dnech přinese viditelné výsledky:

 • hluboko hydratuje a zpevňuje pokožku
 • zpomaluje proces stárnutí pokožky
 • zregeneruje pokožku a viditelně ji omladí
 • vyhladí vrásky a předchází vzniku nových vrásek
 • podporuje hojení ran a poškozené pokožky
 • povzbuzuje tvorbu přirozeného kolagenu

Výrobek tak výrazně ovlivňuje stav a vzhled pokožky, a proto představuje nejvyšší kategorii péče o pleť – kosmeceutika.

Použití a dávkování:

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačováním dávkovače vytlačte potřebné množství emulze. Pozor – při rychlém stlačení dávkovače může dojít k nasáknutí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci! 
Emulzi COLLAGENCEUTICAL naneste na ukazováček, jímž budete přípravek aplikovat. Na čistou a suchou pokožku naneste potřebné množství přípravku a krouživou masáží aplikujte na pokožku tváře. Po nanesení přípravku počkejte cca 10 minut, případně potom použijte svou běžnou kosmetiku. 
Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte emulzi COLLAGENCEUTICAL na tvář dvakrát denně (ráno a večer), až se dostaví požadovaný efekt. Potom nanášejte přípravek jedenkrát denně, aby se mladistvý vzhled udržel.

Upozornění

Výrobek je velmi dobře snášen a používá se na všechny typy pleti. Přesto se pro jeho vysokou účinnost doporučuje před použitím přípravku COLLAGENCEUTICAL biotechnologická emulze na vyplnění vrásek zevnitř otestovat na kousku pokožky. Používáním přípravku se může projevit mírné pnutí pokožky, které je projevem rychlého nástupu účinku působení přípravku.  Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně je osušte. 
Pouze pro vnější použití. Skladujte při teplotě do 30 oC.

Obsah: 30ml

 

FC Collagenceutical 60 kapslí

 • Hydrolyzovaný kolagen
 • Kyselina hyaluronová
 • Kyselina askorbová - vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí, kůže, dásní, zubů a krevních cév.
 • Zinek - přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky.
 • Přeslička rolní 
 • Měď - přispívá k normální pigmentaci pokožky a vlasů

Vitamin C, měď a zinek navíc přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem

Složení:
hydrolyzovaný kolagen 500 mg, sodná sůl kyseliny hyaluronové 35 mg, kyselina L-askorbová 15 mg (18,75 % DDD), extrakt z přesličky rolní 12,5 mg, protihrudkové činidlo: stearan hořečnatý, emulgátor: hydroxypropylmetylcelulóza. protihrudkové činidlo:koloidní oxid křemičitý, oxid zinečnatý (zinek 3,5 mg - 35 % DDD), glukonan měďnatý (měď 0,5 mg - 50 % DDD)
DDD = doporučená denní dávka

Doporučené dávkování:
2 x denně (ráno, večer) 1 tableta.

Způsob užívání:
Tablety polykejte celé a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy! Nesmí se užívat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte stanovenou doporučenou denní dávku.


Balení:
60 tablet (1 tableta = 596mg +/- 5 %)

Zdroj: www.f-cosmeceuticals.cz/cz/