Fc Collagenceutical 2x60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: FC
Dvojbalení Collagenceutical za zvýhodněnou cenu. Obsahuje kolagen a kyselinu hyaluronovou, jejichž dostatek se odráží na vzhledu a kráse pleti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50123534

Dvojbalení Collagenceutical za zvýhodněnou cenu pro dvouměsíční užívání. Obsahuje kolagen a kyselinu hyaluronovou, což jsou důležité stavební látky pojivových tkání, například kůže a chrupavky. Jejich dostatek se odráží na vzhledu a kráse pleti. Navíc přípravek obsahuje vitamin C, zinek a měď. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, dásní, cév ale i kostí a zubů. Zinek a měď přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Díky těmto vlastnostem podporují mladistvý vzhled pokožky a měď navíc přispívá k normální pigmentaci pokožky.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje kolagen a kyselinu hyaluronovou
  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu
  • zinek a měď působí jako antioxidanty

Dávkování

Dospělí užívají 2x denně 1 kapsli (ráno a večer).

Složení

Hydrolyzovaný kolagen, želatina, sodná sůl kyseliny hyaluronové, kyselina L-askorbová, přeslička rolní extrakt, protispékavá látka: koloidní oxid křemičitý, oxid zinečnatý, glukonan měďnatý. V doporučené denní dávce 2 kapsle: Hydrolyzovaný kolagen 460 mg, kyselina hyaluronová sodná sůl 60 mg, vitamin C 30 mg – 38 % RHP, extrakt z přesličky 25 mg, zinek 7 mg – 70 % RHP, měď 1 mg – 100 % RHP. (RHP = denní referenční hodnota příjmu)

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte stanovenou doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.