Fc Pigmentoceutical 30 ml + Pureceutical 125 ml

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Balíček obsahuje depigmentační emulzi FC Pigmentoceutical a zdarma čistící roztok na zesvětlení pigmentových skvrn FC Pureceutical.

  • FC Pigmentoceutical je biotechnologická emulze na pigmentové skvrny 3v1. Přirozeným a nedráždivým způsobem odstraňuje silné pigmentové buňky epidermy. Snižuje pigmentaci na povrchu pokožky a výrazně ovlivňuje stav a vzhled pokožky.
  • FC Pureceutical je dvojfázový čistící roztok na zesvětlení pigmentových skvrn. Čistí pokožku tváře a pomáhá při prevenci tvorby vrásek. Pečuje o pigmentovanou pleť.

Použití:

Emulzi používejte celoročně 2x denně ráno a večer, dokud se nedostaví požadovaný efekt. Poté pro udržení mladistvého vzhledu aplikujte 1x denně.

Čistící roztok nanášejte pomocí vatového tampónu 2x denně. Neoplachujte. Před použitím protřepejte.

Složení:

FC Pigmentoceutical: Medvědice lékařská, Mitracarpe, hydroglykolový roztok, peptidy.

FC Pureceutical: Medvědice lékařská, Mitracarpe, vícesložkový hydroglykolový roztok, chmel, borovice.

Upozornění:

Výrobky jsou většinou velmi dobře snášeny. Přesto se pro jejich vysokou účinnost doporučuje přípravek před použitím otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima.

Kategorie produktu