516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Feel eco odstraňovač skvrn 800 g

Feel eco odstraňovač skvrn 800 g

Feel eco odstraňovač skvrn 800 g

50103376
Drogerie
119 Kč
Skladem na e-shopu

Feel eco odstraňovač skvrn a bělidlo se dávkuje společně s pracím prostředkem. Je snadno biologicky rozložitelný.

Podrobné informace o produktu

Feel eco odstraňovač skvrn můžete používat přímo na skvrnu nebo společně s pracím prostředkem. Obsahuje aktivní kyslík a díky tomu dokáže odstranit i skvrny od kávy, čaje, vína, trávy, krve a mastné skvrny. Odstraňovač skvrn lze použít i při praní barevného prádla, trvalé používání na barevné prádlo se však nedoporučuje.  Je vyroben z látek rostlinného a minerálního původu. Neobsahuje chlór a optické zjasňovače. 

Složení:

30 % a více: bělicí činidla na bázi kyslíku, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchové aktivní látky, enzymy, parfémy. Obsahuje: uhličitan sodný peroxyhydrát.

Použití:

Pro běžně znečistěné tkaniny přidejte 25g odstraňovače skvrn k Vašemu běžnému pracímu prostředku. Pro odolné skvrny doporučujeme použít dávku 50g. Na vysoce znečištěné prádlo a zaschlé skvrny smíchejte odstraňovač s vodou v poměru 1:3, vzniklou směs nalijte na skvrnu a nechte několik minut působit. Poté prádlo vyperte v pračce. Ruční namáčení: 30 g odstraňovače skvrn rozpusťte ve 4 litrech teplé vody (40°C) Do vzniklé lázně prádlo namočte. V případě bílého prádla nechte namáčet maximálně 6 hodin, barevné prádlo namáčejte maximálně 1 hodinu. Nakonec doporučujeme prádlo vyprat nebo důkladně vymáchat.

Upozornění:

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Feel eco
EAN 8594005475748

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.