Feel Eco Odstraňovač skvrn 900 g

Drogerie

Značka: FEEL ECO
Oslnivě čisté prádlo i při nízkém dávkování. S lehkostí odstraňuje mastné skvrny, podporuje bělení, brání zešednutí a zežloutnutí bílého prádla.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
145

O produktu

50121045

Oslnivě čisté prádlo i při nízkém dávkování. Feel Eco Odstraňovač skvrn s lehkostí odstraňuje mastné skvrny, podporuje bělení, brání zešednutí a zežloutnutí bílého prádla. Vedle běžných nečistot si před ním nemohou být jisté ani skvrny od omáček, čaje, kávy, vína nebo krve. Můžete kombinovat s pracím práškem i pracím gelem. Základem receptury je ekologicky nezávadný perkarbonát sodný doplněný aktivátorem bělení, aktivními látkami z kokosového a řepkového oleje a enzymy.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje mastné skvrny
  • podporuje bělení prádla
  • brání zašednutí a zežloutnutí prádla
  • vysoká účinnost i při nízkém dávkování
  • lze kombinovat s pracím práškem či gelem

Složení

30 % a více: Bělící činidla na bázi kyslíku: Používáme ekologicky nezávadný perkarbonát sodný, který dokonale vybělí pomocí sody a peroxidu. Je vhodný i pro děti a alergiky, neobsahuje chlor ani optické rozjasňovače. Méně než 5 %: Aniontové povrchově aktivní látky: Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost. Neiontové povrchově aktivní látky: Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny. Enzymy: Aktivní složky umožňující účinně prát při nízkých teplotách. Štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky. Parfémy: Směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují.

Použití

25–50 g dle míry znečištění prádla.

Upozornění

Varování: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle / ochranný štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENĺ OČÍ. Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je Ize vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Skladujte v chladu a v suchu.

O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.