Kosmetika

Feel Eco Sprchový gel Granátové jablko 5 l

Značka: FEEL ECO
  • Dokonalá relaxace spojená s péčí o Vaši pokožku a citem k přírodě. Gel obsahuje velmi kvalitní suroviny, které zajišťují jeho snadné oplachování.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Feel Eco Sprchový gel Granátové jablko 5 l

50121070

Úvod

Dokonalá relaxace spojená s péčí o Vaši pokožku a citem k přírodě. Feel Eco Sprchový gel Granátové jablko obsahuje velmi kvalitní suroviny, které zajišťují jeho snadné oplachování. Exkluzivní receptura s látkami na bázi kokosového oleje pečuje o pokožku. Prožijte i Vy vůně lázní princezen z pohádek tisíce a jedné noci ve Vaší koupelně. 

Výsledek:

  • šetrně čistí pokožku
  • snadno se oplachuje
  • pečuje o pokožku
  • s pH 5,5, které je šetrné k pokožce
  • dermatologicky testováno

Složení

Základními mycími a zjemňujícími složkami jsou látky na bázi kokosového oleje, doplněné složky z rostlinných olejů a cukru.


Použití

Malé množství přípravku po napěnění v dlaních naneste na zvlhčenou pokožku, dobře rozetřete a opláchněte vodou. 


O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.