Fit-day Protein Premium natural 900 g

Potraviny a nápoje

Značka: FIT-DAY
Fit-day Protein Premium natural s obsahem až 65 % bílkovin a vitaminem B12 přispívá k dlouhodobému pocitu sytosti. 11x sítkovaný za účelem té nejvyšší jemnosti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50124113

Proteinový nápoj ideální k doplnění bílkovin kdykoliv během dne. Fit-day Protein Premium natural s obsahem až 65 % bílkovin a vitaminem B12 napomáhá k dlouhodobému pocitu sytosti. 11x sítkovaný za účelem té nejvyšší jemnosti. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální funkci imunitního systému a také k normálnímu energetickému metabolismu. Nápoj je vhodný pro všechny, kteří žijí aktivním životním stylem a pro vegany a vegetariány.

Hlavní vlastnosti:

  • s obsahem vitaminu B12 a až 65 % bílkovin
  • vhodný pro doplnění bílkovin kdykoliv během dne
  • pro všechny milovníky aktivního životního stylu
  • ideální jako poctivá snídaně
  • bez speciální příchutě

Složení

66 % mikronizovaný hrachový proteinový izolát, rýžový sirup sušený, rýžový proteinový izolát BIO, 6 % rostlinná vláknina, přírodní aroma, guma guar, steviol-glykosidy, vitamín B12 (kobalamin).

Použití

Přidejte 2 odměrky (45 g) do 400-450 ml vody nebo rostlinného mléka a rozmíchejte v shakeru. Můžete přidat jednu odměrku do kaše nebo čerstvého smoothie.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti a dospívající do 18 let, kojící a těhotné ženy. Dlouhodobě nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.