Potraviny a nápoje

Fit-day Protein Smoothie chia a mango 900 g

Značka: FIT-DAY

Fit-day Protein Smoothie chia a mango bohatý na mikronizovaný protein s obsahem vlákniny dále obsahuje vitamin C, který přispívá ke snížení únavy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Fit-day Protein Smoothie chia a mango 900 g

50124098

Úvod

Ovocný nápoj bohatý na mikronizovaný protein s obsahem vlákniny. To je Fit-day Protein Smoothie chia a mango s krémovou konzistencí a bohatou chutí manga, kterou doplňují chia semínka v BIO kvalitě. Skvěle se hodí jako poctivá snídaně či rychlá svačina. Obsažený vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu. Díky svému složení dodá drink tělu potřebnou denní dávku vitaminu C. Drink je určený pro všechny milovníky aktivního životního stylu.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje vitamin C, který přispívá ke snížení únavy
  • s bohatou chutí delikátního manga
  • ideální jako vydatná snídaně či svačina 
  • vhodný pro všechny milovníky aktivního života
  • obsahuje 29 % bílkovin

Složení

31 % rýžový sirup sušený, 24 % ovocná směs v různém poměru (mango sušené BIO, banán sušený (banánové pyré, rýžová mouka), prášek z ovoce acerola (Malpighia)), 24 % mikronizovaný hrachový proteinový izolát, rýžový proteinový izolát BIO, chia semínka BIO (Salvia hispanica L.), 3 % maca mletá BIO (Lepidium meyenii), 3 % lucuma mletá BIO, guma guar, přírodní aroma, steviol-glykosidy


Použití

  • Dospělá osoba – 1 porce = 45 g = 2 odměrky do 400–450 ml vody nebo rostlinného mléka a rozmíchat v shakeru.
  • Děti a dospívající (5-18 let) – 1 porce = 22,5 g = 1 odměrka do 200–250 ml vody nebo rostlinného mléka a rozmíchat v shakeru.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není vhodné pro děti do 5 let, kojící a těhotné ženy. Dlouhodobě nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.