FIT Therapy Náplast univerzální 6 ks

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

O produktu

Náplast pro úlevu od bolesti bez léčiv, založená na bioenergetických principech. FIT Therapy Náplast univerzální je vhodná při bolesti zad, šíje, sedacího nervu, uvolňuje svalové napětí při bolesti ramene, lokte nebo kolene. Nástup účinku náplasti je závislý na Vašem zdravotním stavu. Blahodárný efekt se může dostavit již po několika minutách, nejpozději do 24 hodin. Náplast je voděodolná a působí až 5 dní.

Hlavní vlastnosti:

  • ulevuje při bolesti zad, šíje či sedacího nervu
  • uvolňuje svalové napětí při bolesti ramene, lokte nebo kolene
  • působí až 5 dní

FIT Therapy odráží bioenergii našeho těla

Lidské tělo vytváří i přijímá bioenergetické vlny, které jsou schopny pronikat do organických látek a vytvářet teplo. Náplast FIT Therapy je zdravotnický prostředek třídy I, který je v souladu se směrnicí 93/42 /EHS vyrobený ze speciálního reflexního materiálu z biominerálů. Ten působí jako “zrcadlo”, které odráží zpět bioenergetické paprsky vyzařované naším tělem. Tím vzniká analgetický efekt, který proniká hluboko do těla.

Použití

Aplikujte FIT Therapy na postiženou oblast a vyčkejte, než teplo Vašeho těla aktivuje akrylátovou hmotu lepidla. Asi po 2 minutách zajistíte bezpečné přilnutí náplasti.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.