Flora Natura Březová šťáva BIO 20x15 ml

Doplněk stravy

Flora Natura Březová šťáva BIO je 100% přírodní přípravek s mízou z břízy, která přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci a podporuje vylučování a funkci močových cest.
*Sleva 15 % při nákupu nad 329 Kč *Při nákupu produktů značky Flora Natura v minimální hodnotě 329 Kč vč. DPH získáte slevu 15 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
485

Cena za 100 ml: 162 Kč

O produktu

50125307

Doplněk stravy z čisté přírody. Flora Natura Březová šťáva BIO je 100% přírodní přípravek s mízou z břízy a šťávou z rakytníku. Díky plnění do jednorázových ampulí, si přípravek uchovává kvalitu i bez konzervačních látek a dostává se k Vám v té nejčistší formě. V severských zemích je zvykem sbírat a užívat březovou mízu jako jarní vzpruhu. Bříza přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci, podporuje vylučování a funkci močových cest, má příznivý vliv na normální stav kloubů.

Hlavní vlastnosti:

  • bříza přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci
  • bříza podporuje vylučování a funkci močových cest
  • bříza má příznivý vliv na normální stav kloubů
  • 100% přírodní doplněk stravy
  • neobsahuje konzervanty ani barviva

Dávkování

Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Obsah ampule můžete rozpustit ve sklenici vody. Před použitím protřepejte. Jedná se o přírodní produkt, v němž se může tvořit mírný sediment. Neužívejte déle než 3 týdny najednou. Pokud užíváte současně léky, neužívejte nepřetržitě déle než 2 týdny. Před konzumací přípravku se poraďte se svým lékařem.

Složení

1 ampule 15 ml: 95 % BIO* bříza bělokorá (Betula pendula roth) míza 1900 mg, 5 % BIO* rakytník řešetlákový šťáva (Elaeagnus rhamnoides) 100 mg. *100 % surovin pochází z ekologického zemědělství.

Upozornění

Doplněk stravy. Jen pro orální užití, není vhodné pro injekce. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 12 let a těhotné ženy. Není vhodné pro osoby s alergií na deriváty kyseliny salicylové a pro pacienty, kteří užívají léky na ředění krve. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.