Freche Freunde BIO MIX 2 druhy Krupice s jablkem, jahodou, malinou a broskví 4x100 g

Ostatní příkrmy

Freche Freunde BIO MIX 2 druhy Krupice s jablkem, jahodou, malinou a broskví je chutná svačinka a dezert pro děti od 1 roku. Zdravá kapsička na doma i na cesty.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

155

Cena za 100 g: 39 Kč

O produktu

50130778

Veselé kapsičky, z nichž děti vymáčnou to nejlepší. Freche Freunde BIO MIX 2 druhy Krupice s jablkem, jahodou, malinou a broskví je výtečná svačinka v biokvalitě pro děti od ukončeného 12. měsíce. Mají skvělou chuť a vysoký podíl ovocné složky, navíc bez přidaného cukru a konzervantů. Kapsičky v příchuti Krupice s jablky, jahodami& malinami a Krupice s jablky a broskví zasytí a zabaví nejen na cestách.

Hlavní vlastnosti:

  • 4 kapsičky s krupicí a dvěma různými příchutěmi
  • vysoký podíl ovocné složky
  • bez přidaného cukru
  • v BIO kvalitě
  • vhodné od 1 roku

Složení

Krupice s jablky, jahodami& malinami: BIO jablečného pyré 31,5 %, voda, BIO šťáva z červených hroznů, BIO jahodové pyré 18 %, BIO malinové pyré 4 %,  BIO pšeničná krupice 5 %, BIO sušené plnotučné mléko 2 %, BIO citrónová štáva, vitamín B1.

Krupice s jablky a broskví: BIO jablečného pyré 32 %, BIO broskvové pyré 27%, voda, BIO šťáva z červených hroznů, BIO pšeničná krupice 4,5 %, BIO sušené plnotučné mléko 2 %, BIO citrónová štáva, vitamín B1.

Upozornění

Chraňte před slunečním zářením. Skladujte v suchu.

Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 24 hodin.

O značce

Německá značka Freche Freunde chce dětem pomoci rozvíjet dobré stravovací návyky a jíst více ovoce a zeleniny. A to je nejjednodušší, když je to zábavné! Zábavný design, pár kvalitních surovin, žádné zbytečné přísady a organická kvalita dělají z produktů Freche Freunde perfektní společníky! 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.