Freche Freunde BIO Ovocná tyčinka Banán, hroznové víno a černý jeřáb 4x23 g

Ostatní příkrmy

Freche Freunde BIO Ovocná tyčinka Banán, hroznové víno a černý jeřáb v praktickém balení po 4 kusech neobsahuje přidaný cukr a je vhodná pro děti od 1 roku.
Skladem na e-shopu
95

Cena za 100 g: 103 Kč

O produktu

50130775

Cereální tyčinky na bázi ovsa a špaldy. Freche Freunde BIO Ovocná tyčinka Banán, hroznové víno a černý jeřáb v balení po 4 ks neobsahuje přidaný cukr a je vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce. Svačinka, na kterou se budou děti těšit, je vyrobena ze surovin z certifikovaného ekologického zemědělství. Vhodná také pro vegany.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% přírodní složení
  • v biokvalitě
  • bez přidaného cukru
  • veganský produkt
  • vhodné od 1 roku

Složení

Špaldové vločky 22 %, koncentrát jablečné šťávy, celozrnná ovesná mouka 14 %, sušené hrušky, slunečnicový olej, koncentrát šťávy z červených hroznů 6 %, sušený banán 6 %, ovesné vločky 5 %, koncentrát šťávy z černého jeřábu 4 %, oplatky (bramborový škrob, slunečnicový olej). Výrobek certifikovaného ekologického zemědělství. 

Upozornění

Může obsahovat stopy sóji, mléka, ořechů a sezamu.

O značce

Německá značka Freche Freunde chce dětem pomoci rozvíjet dobré stravovací návyky a jíst více ovoce a zeleniny. A to je nejjednodušší, když je to zábavné! Zábavný design, pár kvalitních surovin, žádné zbytečné přísady a organická kvalita dělají z produktů Freche Freunde perfektní společníky!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.