Ostatní příkrmy

Freche Freunde BIO Ovocná tyčinka hruška švestka a ostružina 4x23 g

Cereální tyčinka s ovocnou šťávou a kousky sladkých hrušek a banánu. Neobsahuje přidaný cukr a je vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce.

85

Cena za 100 g: 92,39 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Freche Freunde BIO Ovocná tyčinka hruška švestka a ostružina 4x23 g

50121639

Úvod

Cereální tyčinka s ovocnou šťávou a kousky sladkých hrušek a banánu. Freche Freunde BIO Ovocná tyčinka Hruška, švestka a ostružina neobsahuje přidaný cukr a je vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce. Svačinka, na kterou se budou děti těšit je vyrobena ze surovin z certifikovaného ekologického zemědělství.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% přírodní složení bez chemie!
  • bez přidaného cukru a soli
  • vhodné pro vegany
  • v BIO kvalitě

Složení

Špaldové vločky 22%, koncentrát hruškové šťávy 22%, celozrnná ovesná mouka, sušené kousky hrušek 11%, koncentrát švestkové šťávy 9%, slunečnicový olej, ovesné vločky, sušené kousky banánu, oplatka (bramborový škrob, slunečnicový olej), koncentrát ostružinové šťávy 2%. Alergeny: špalda. Může obsahovat stopy ořechů, mléka, sezamu a sóji.


Upozornění

Nenechávejte malé děti při konzumaci bez dozoru.


O značce

Freche Freunde nabízí potraviny pro malé děti již od 4 měsíců, ale i pro starší od 1 roku. Přírodní složení výrobků je ochucené ovocem a zeleninou, absolutně bez chemie a přidaného cukru. Sušenky nebo tyčinky jsou skvělou svačinkou do školy, školky nebo na rodinné výlety. Německá značka v BIO kvalitě.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.