Freche Freunde BIO Zeleninové tyčinky s rajčetem, kukuřicí a hráškem 30 g

Ostatní příkrmy

Freche Freunde BIO Zeleninové tyčinky s rajčetem, kukuřicí a hráškem jsou zdravá křupavá svačinka, která se dobře rozpustí v ústech. Vhodné pro děti od 1 roku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

39

Cena za 100 g: 130 Kč

O produktu

50130779

Máte chuť vyzkoušet pro Vaše děťátko něco jiného než obyčejné kukuřičné křupky bez chuti? Freche Freunde BIO Zeleninové tyčinky s rajčetem, kukuřicí a hráškem přichází coby výtečná a zdravá svačinka s opravdovou chutí zeleniny. Jsou křupavé, málo drobí a navíc se dobře rozpouští v ústech. Obsahují ty nejlepší suroviny v biokvalitě, navíc jsou vyrobeny bez přidání soli a jakýchkoli chemických látek. Jsou vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce a také pro vegany a bezlepkovou dietu.

Hlavní vlastnosti:

  • s opravdovou chutí zeleniny v BIO kvalitě
  • výborně se rozpouští v ústech
  • bez přidané soli a chemických látek
  • veganský a bezlepkový produkt
  • vhodné od 1 roku

Složení

BIO kukuřičná krupice 61 %, BIO hrášek (krupice, mouka) 19 %, BIO rýžová mouka, BIO slunečnicový olej, BIO rajčatový prášek 4 %, BIO kukuřičný prášek 2 %.

Upozornění

Může obsahovat stopy sóji. 

O značce

Německá značka Freche Freunde chce dětem pomoci rozvíjet dobré stravovací návyky a jíst více ovoce a zeleniny. A to je nejjednodušší, když je to zábavné! Zábavný design, pár kvalitních surovin, žádné zbytečné přísady a organická kvalita dělají z produktů Freche Freunde perfektní společníky!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.