FruchtBar BIO Cereálie hvězdičky s mangem a hroznovým vínem 125 g

Ostatní příkrmy

Značka: FRUCHTBAR
Dětské snídaňové cereálie s mangem a hroznovým vínem FruchtBar ve tvaru hvězdiček v BIO kvalitě jsou vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

75 ušetříte 19 Kč

Původní cena 94 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 94 Kč

Cena za 100 g: 60 Kč

O produktu

50137118

Nejen kojenci si zaslouží to nejlepší! Dětské snídaňové cereálie s mangem a hroznovým vínem ve tvaru hvězdiček v BIO kvalitě FruchtBar zachutnají i mnohem starším dětem. Díky skvělé chuti a originální formě bude vaše dítě každý den snídat s chutí a úsměvem. Cereálie jsou ideální snídaní v kombinaci s mlékem nebo jogurtem. Jsou vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce, neobsahují žádný přidaný cukr a jsou balené v praktickém znovu-uzavíratelném obale.

Záruka kvality a skvělé chuti pro malé i větší děti

FruchtBar je oblíbená německá značka, která si zakládá na kvalitě a rozmanitosti dětské výživy. Hravou a chutnou formou učí děti jíst zeleninu a ovoce. Všechny výrobky jsou v BIO kvalitě, bez přidaného cukru a dalších chemických přísad. Zaměřují se na nejmenší děti od 6. měsíců, ale nabízí i výrobky pro děti od ukončeného 1. roku a pro děti od 3 let. Můžete tak i starším dětem nabídnout skvělé svačinky v baby kvalitě, které ale plně uspokojí jejich mlsné jazýčky.

Hlavní vlastnosti:

  • snídaňové cereálie ve tvaru hvězdiček
  • pro děti od 1 roku
  • BIO kvalita
  • bez přidaného cukru
  • skvělé v mléku nebo jogurtu

Složení

Kukuřičná krupice 37 %, celozrnná oves 30 %, kukuřičná mouka 12 %, rýžová mouka, koncentrát hroznové šťávy 7 %, mango v prášku 4,4 %, vitamín B1.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.