FruchtBar BIO Ovocná kapsička s banánem, višněmi a krupicí 100% recykovatelná 100 g

Ostatní příkrmy

Značka: FRUCHTBAR
FruchtBar lahodná kombinace BIO ovoce v praktické 100% recyklovatelné kapsičce je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Neobsahuje přidaný cukr.
Skladem na e-shopu
44 ušetříte 11 Kč

Původní cena 55 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 55 Kč

Cena za 100 g: 44 Kč

O produktu

50137107

Dopřejte svému děťátku lahodnou a zdravou svačinku plnou šťavnatého ovoce každý den. FruchtBar kapsička obsahuje ideální porci ovoce ve vyvážené kombinaci. Je v BIO kvalitě a vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Lahodnou chuť vyzrálého ovoce bez přidaného cukru* si váš malý jedlík okamžitě zamiluje a vy můžete mít jistotu, že mu dáváte to nejlepší. Navíc je obal plně recyklovatelný, bez hliníku, takže jej po použití můžete celý hodit do popelnice na plastový odpad.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocná znovu uzavíratelná kapsička
  • pro děti od ukončeného 6. měsíce věku
  • bez přidaného cukru*
  • 100% recyklovatelná
  • BIO kvalita

Záruka kvality a skvělé chuti pro malé i větší děti

FruchtBar je oblíbená německá značka, která si zakládá na kvalitě a rozmanitosti dětské výživy. Hravou a chutnou formou učí děti jíst zeleninu a ovoce. Všechny výrobky jsou v BIO kvalitě, bez přidaného cukru a dalších chemických přísad. Zaměřují se na nejmenší děti od 6. měsíců, ale nabízí i výrobky pro děti od ukončeného 1. roku a pro děti od 3 let. Můžete tak i starším dětem nabídnout skvělé svačinky v baby kvalitě, které ale plně uspokojí jejich mlsné jazýčky.

*obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry z ovoce


Složení

Banánové pyré (76 %), višňové pyré (20 %), pšeničná krupice (4 %), koncentrát z citrónové šťávy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.