516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Fytofontana Aloe Vera juice 500 ml Nápoj

Vyprodáno
Fytofontana Aloe Vera juice 500 ml Nápoj

Fytofontana Aloe Vera juice 500 ml Nápoj

50006931
Doplněk stravy: Více o legislativě
116 Kč 125 Kč 232 Kč / 1 litr

Nápoj vyrobený z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe vera, Barbadensis a Maracuji, bohatý na polysacharidy, draslík, fosfor, vápník, vitamín A a C.

Zobrazit kategorii Aloe vera » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Nápoj vyrobený z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe vera Barbadensis a Maracuji, bohatý na polysacharidy, draslík, fosfor, vápník, vitamín A a C. Aloe vera džus je vhodný pro podporu trávicího ustrojí nebo po požití většího množství alkoholu, který je díky Aloe vera rychleji z organismu odbouráván. Příznivě působí na střeva, zažívání a slinivku břišní. Povzbuzuje činnost trávících žláz, napomáhá při sekreci sliznic a pozitivně ovlivňuje střevní flóru. Aktivně na sebe váže nežádoucí látky, které se hromadí ve střevech, játrech a žlučníku Aloe vera podporuje redukci hladiny cukru v krvi. Organické kyseliny v Aloe vera zajišťují ochranu kloubů. Svými antioxidačními účinky je Aloe vera prostředkem pro omezení tvorby volných kyslíkových radikálů, jako jedné z hlavních příčin procesu stárnutí. Vyšší dávky Aloe vera přispívají ke snížení rizika růstu rakovinových buněk.

Složení:
Voda, přírodní aromatická látka – extrakt z Maracuji, extrakt z Aloe vera, kyselina citrónová, náhradní sladidla: acesulfam K, cyklamát, laktóza, barviva: E 102, 110, 122, 151, 132, konzervační látka benzoan sodný.

Doporučené dávkování:
Užívejte každé ráno před jídlem 0,25 dcl (2,5 - 3 polévkové lžíce), což je doporučená denní dávka. Pro podporu zažívacích procesů můžete užít až 0,5 dcl denně. Je též možné zředit ve 1 – 2 dcl vody.

Upozornění:
Není určeno pro děti a těhotné ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Přípravek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Případné jiné zbarvení a jemné usazeniny jsou zapříčiněné rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku. Před použitím protřepat!

Balení:
500 ml

Zdroj: www.herb-pharma.com/cz

Kategorie produktu

Parametry

Forma Nápoj
EAN 7640119230207

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.