Fytofontana Aloe Vera juice 500 ml Nápoj

Doplněk stravy

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

125

Cena za 1 litr: 250 Kč

O produktu

Nápoj vyrobený z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe vera Barbadensis a Maracuji, bohatý na polysacharidy, draslík, fosfor, vápník, vitamín A a C. Aloe vera džus je vhodný pro podporu trávicího ustrojí nebo po požití většího množství alkoholu, který je díky Aloe vera rychleji z organismu odbouráván. Příznivě působí na střeva, zažívání a slinivku břišní. Povzbuzuje činnost trávících žláz, napomáhá při sekreci sliznic a pozitivně ovlivňuje střevní flóru. Aktivně na sebe váže nežádoucí látky, které se hromadí ve střevech, játrech a žlučníku Aloe vera podporuje redukci hladiny cukru v krvi. Organické kyseliny v Aloe vera zajišťují ochranu kloubů. Svými antioxidačními účinky je Aloe vera prostředkem pro omezení tvorby volných kyslíkových radikálů, jako jedné z hlavních příčin procesu stárnutí. Vyšší dávky Aloe vera přispívají ke snížení rizika růstu rakovinových buněk.

Složení:
Voda, přírodní aromatická látka – extrakt z Maracuji, extrakt z Aloe vera, kyselina citrónová, náhradní sladidla: acesulfam K, cyklamát, laktóza, barviva: E 102, 110, 122, 151, 132, konzervační látka benzoan sodný.

Doporučené dávkování:
Užívejte každé ráno před jídlem 0,25 dcl (2,5 - 3 polévkové lžíce), což je doporučená denní dávka. Pro podporu zažívacích procesů můžete užít až 0,5 dcl denně. Je též možné zředit ve 1 – 2 dcl vody.

Upozornění:
Není určeno pro děti a těhotné ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Přípravek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Případné jiné zbarvení a jemné usazeniny jsou zapříčiněné rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku. Před použitím protřepat!

Balení:
500 ml

Zdroj: www.herb-pharma.com/cz