516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Fytofontana Gyntima čípky DEO + intimní mycí pěna + lubrikační gel

Akce -11%
Fytofontana Gyntima čípky DEO + intimní mycí pěna + lubrikační gel

Fytofontana Gyntima čípky DEO + intimní mycí pěna + lubrikační gel

50102240
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
319 Kč 359 Kč
Skladem na e-shopu

Gyntima balíček (čípky DEO, intimní mycí pěna + lubrikační gel) – ideální pro každodenní intimní hygienu ženy a péči o intimní partie.

Podrobné informace o produktu

Gyntima balíček obsahuje vaginální čípky DEO, intimní mycí pěnu a lubrikační gel ZDARMA.

  • Gyntima intimní pěna je účinný, osvěžující a jemný mycí prostředek s antiseptickou přísadou a optimálním pH, vyvinutý pro každodenní intimní hygienu ženy. Pomáhá předcházet vaginálním infekcím. Mycí pěna je vhodná i na holení intimních partií. Nedráždí pokožku.
  • Gyntima vaginální čípky DEO zabezpečují přirozenou rovnováhu pochvy, chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi a odstraňují nepříjemné pachy v pochvě díky složce DEO. Zmírňují suchost pochvy. Čípky jsou určeny pro ženy v průběhu menstruačního cyklu nebo po něm.
  • Gyntima lubrikační gel je speciálně vyvinutý pro zvlhčení vaginální sliznice. Účinné látky pomáhají odstranit nedostatečnou lubrikaci a zvyšují kluznost. Doporučuje se aplikovat pro zmírnění nepříjemných pocitů při sexuálním styku nebo k podpoře lubrikace kondomu. Gel je též vhodný k snadnějšímu zavádění hygienických tampónů nebo čípků. 

Jak používat Gyntima balíček:

Gyntima intimní pěnu a lubrikační gel používejte dle potřeby. Gyntima vaginální čípky DEO se aplikují 1x denně, ideálně večer po koupání 10 dní.

Složení:

Gyntima intimní pěna: Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Lauramidopropyl Betain, Citrus Grandis, Panthenol, Salvia Officinalis, Aloe Vera gel, Methylchloroisothiazolinone (and) methylisothiazolinone.

Gyntima vaginální čípky DEO: PEG-32, PEG-20, Polysorbatum 20, Natrii chloridum, Acidum lacticum, Saccharomyces ferment, Parfum, Dimeticonum, Benzalkonii chloridum.

Gyntima lubrikační gel: Aqua, Glycerin, Polysorbate 20, Carbomer, Triethanolamine, Imidazolidinyl Urea, Tocopheryl Acetate, Panthenol, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Kategorie produktu

Parametry

Forma Čípek
Pro koho Pro ženy
EAN 8588003944429

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.