516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Fytofontana Gyntima čípky Forte 10ks + mycí pěna 150ml

Fytofontana Gyntima čípky Forte 10ks + mycí pěna 150ml

Fytofontana Gyntima čípky Forte 10ks + mycí pěna 150ml

50102309
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
259 Kč
Skladem na e-shopu

Gyntima balíček (čípky Probiotica Forte a intimní mycí pěna) – ideální pro každodenní intimní hygienu ženy a péči o intimní partie.

Podrobné informace o produktu

Gyntima balíček obsahuje vaginální čípky Probiotica Forte a intimní mycí pěnu.

  • Gyntima intimní pěna je účinný, osvěžující a jemný mycí prostředek s antiseptickou přísadou a optimálním pH, vyvinutý pro každodenní intimní hygienu ženy. Pomáhá předcházet vaginálním infekcím. Mycí pěna je vhodná i na holení intimních partií. Nedráždí a zajistí pro pokožku vašeho těla dlouhotrvající svěžest. Kyselina mléčná reguluje pH a působí jako hydratační faktor.
  • Gyntima vaginální čípky Probiotica Forte vytvářejí živnou půdu pro laktobacily a slouží k prevenci i léčbě vaginálních obtíží. Doporučují se zejména v období menopauzy a laktace. Vaginální čípky jsou účinné při fyziologické (ne chemické) eliminaci mírných forem bakteriálních a mykotických infekcí, při užívání antibiotik nebo jiných prostředků, které ničí bakterie, při výtoku, při používání antikoncepčních tablet, nebo při nitroděložním tělísku, při objevení se výtoku po návštěvě koupaliště nebo po pohlavním styku, při výtoku neznámého původu (fluor vaginalis) nebo v případech mírné bakteriální vaginitídy, kde použití antiinfekční terapie není potřebné. Vaginální čípky Probiotica Forte obsahují antiseptický olej tea tree a výtažek ze šalvěje.

Jak používat:

Gyntima intimní pěnu naneste na vlhké tělo a opláchněte, používejte podle potřeby. Gyntima vaginální čípky Probiotica Forte se aplikují 1x denně, ideálně večer před spaním po koupání 10 dní. Preventivně aplikujte čípky 2x týdně.

Složení:

Gyntima intimní pěna: Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Lauramidopropyl Betain, Citrus Grandis, Panthenol, Salvia Officinalis, Aloe Vera gel, Methylchloroisothiazolinone (and) methylisothiazolinone.

Gyntima vaginální čípky Probiotica Forte: Laktóza, kyselina mléčná, proteose pepton, kyselina listová, šalvěj lékařská (Salvia officinalis, extrakt), tea tree oil (Melaleuca alternifolia), PEG-32, PEG-20, polysorbát 20, chlorid sodný, magnézium sulfát.

Kategorie produktu

Parametry

Forma Čípek
Pro koho Pro ženy
EAN 8588003944412

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.