844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Tato akce již skončila. Navštivte naše aktuální akční nabídky.

Fytofontana Stem Cells 3 za 2

Emulze s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám - SPF 25
999 Kč 1 130 Kč
Kosmetika
Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky
430 Kč 495 Kč
Kosmetika
Sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám. Doporučuje se používat k ošetření mimických vrásek v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst.
999 Kč 1 130 Kč
Kosmetika
Emulze s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám vyplňuje vrásky zevnitř prostřednictvím přirozených procesů pokožky bez chirurgického zákroku.
999 Kč 1 159 Kč
Kosmetika
Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA poskytuje optimální ochranu proti příznakem stárnutí pokožky.
1 299 Kč 1 495 Kč
Kosmetika
Sérum s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA poskytuje optimální ochranu proti příznakům stárnutí pokožky.
1 299 Kč 1 495 Kč
Kosmetika
Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci a celkovou obnovu pokožky obsahuje kmenové buňky, peptidy a biotechnologický koncentrát s minerály z Mrtvého moře, které zabezpečují intenzivní hloubkovou hydrataci buněk.
599 Kč 689 Kč
Kosmetika
Emulze s kmenovými buňkami s kyselinou hyaluronovou účinně vyplňuje vrásky, chrání pokožku před vysušení a dodává jí hebkost a jemnost.
749 Kč 860 Kč
Kosmetika
Emulze s kmenovými buňkami na obnovení a zesvětlení pokožky rukou disponuje takovým intenzivním účinkem pro obnovení pokožky, který účinně regeneruje pokožku rukou, cíleně působí na stařecké skvrny a na zesvětlení silně pigmentované pokožky.
399 Kč 455 Kč
Kosmetika
Dvoufázový čistící roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci důkladně čistí pokožku od každodenních nečistot, a zároveň šetrně zmírňuje pigmentaci povrchu pokožky a podporuje její obnovu.
249 Kč 289 Kč
Kosmetika
Emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti. SPF 25
799 Kč 920 Kč
Kosmetika
Čistící gel s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám účinně a šetrně čistí pokožku tváře od make-upu a každodenních nečistot.
249 Kč 289 Kč
Kosmetika
Sérum s kmenovými buňkami napomáhá stahování váčků pod očima. Vzhled oteklých váčků naplněných vodou a tukem se viditelně redukuje.
499 Kč 575 Kč
Kosmetika
Sérum s kmenovými buňkami je určené na ošetření tmavých kruhů pod očima a vrásek očního okolí. Používáním séra s kmenovými buňkami se tmavé kruhy pod očima a viditelné znaky stárnutí redukují, případně se jim dá předcházet.
499 Kč 575 Kč
Kosmetika
Sérum s kmenovými buňkami na jemné kontury a vrásky na ošetření citlivého očního okolí. Jedinečným složením zmírňuje vrásky okolo očí, zvyšuje pružnost pokožky a doplňuje ji o látky potřebné k neustálé obnově pokožky.
499 Kč 575 Kč
Kosmetika
Dvoufázový odličovač očních partií s kmenovými buňkami. Přípravek neobsahuje alkohol ani mýdlo. Odstraňuje zbytky make-upu aniž by oční okolí nadměrně vysušoval.
249 Kč 289 Kč
Kosmetika
Sérum s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace účinně zesvětluje silně pigmentovanou pokožku tváře, vyrovnává tón pleti a podporuje zmírnění vrásek.
799 Kč 920 Kč
Kosmetika

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.