Garnier Ambre Solaire Classic Protection SPF30 opalovací mléko 200 ml

Kosmetika

Značka: GARNIER
Garnier Ambre Solaire Classic Protection SPF30 opalovací mléko chrání pokožku před škodlivými účinky UV záření a dodává jí zvláčnění a hydrataci.
NAVÍC Garnier DEO Mineral Pure Active Antiperspirant roll-on 50 ml Při nákupu produktů značky Garnier, produktové řady Ambre Solaire v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Garnier DEO Mineral Pure Active Antiperspirant roll-on 50 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
249

O produktu

50081770

Garnier Ambre Solaire Classic Protection SPF30 poskytuje vysokou ochranu před UV zářením a podporuje přirozený proces opalování.  Díky hydratačnímu složení s bambuckým máslem vaši pokožku navíc vyživí a hydratuje.

Výsledek

  • hydrtační a výživné složení
  • vysoká ochrana před UV zářením
  • jemná textura a snadná aplikace

Použití

Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem.

Upozornění

Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. 

O značce

Veškerý sortiment značky Garnier na celém světě se nyní může pochlubit certifikátem Leaping Bunny od organizace Cruelty Free International. To znamená, že produkty, ani žádná z jejich složek ve všech fázích výroby nebyly testovány na zvířatech. CFI uděluje tento certifikát na jeden rok a může kdykoliv provádět namátkové kontroly dodržování pravidel.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.