Garnier Mineral Men Action Control antiperspirant sprej 150 ml

Kosmetika

NAVÍC Garnier tělové mléko 250 ml Při nákupu produktů značek Garnier a Maybelline v minimální hodnotě 299 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Garnier tělové mléko 250 ml za 0,01 Kč vč. DPH. Akce platí do 31. 1. 2021 nebo do vyprodání zásob Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

První Garnier antiperspirant pro maximální 72h** deodorační účinnost při vysokých teplotách. Obohaceno o Mineralite*, pro pokožku, která dýchá.

Prokázaná účinnost:
- 72h účinnost proti pachu, testováno v prostředí sauny (45°C)
- Rychleschnoucí, pro dlouhotrvající pocit suché pokožky

*mineralite=perlite
**senzorický test

Bez etylalkoholu, bez parabenů.
Dermatologicky testováno.

Použití:

Před použitím protřepejte. Aplikujte na podpaží ze vzdálenosti 15 cm. V případě ucpání opláchněte aplikátor spreje horkou vodou.

Upozornění:

Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí a na podrážděnou pokožku. Nevdechujte. Používejte pouze pro účel, pro který je výrobek určený. Nepoužívejte v uzavřeném prostředí.

Složení:

Isobutane, Aluminum chlorohydrate, Isononyl isononanoate, Isododecane, PPG- 14 butyl ether, Parfum/fragrance, Cocos nucifera oil/coconut oil, Eugenol, Dimethicone, Dimethiconol, Limonene, Linalool, Propylene carbonate, Alpha-isomethyl ionone, Perlite, Geraniol, Disteardimonium hectorite, Coumarin.

Obsah: 150ml