Garnier Mineral Men Action Control antiperspirant sprej 150 ml

Kosmetika

NAVÍC Garnier žabky vel. 39 Při nákupu produktů značek Garnier nebo Maybelline v minimální hodnotě 199 Kč získáte NAVÍC Garnier žabky vel. 39 za 0,01 Kč. Akce platí do 15. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

85

O produktu

První Garnier antiperspirant pro maximální 72h** deodorační účinnost při vysokých teplotách. Obohaceno o Mineralite*, pro pokožku, která dýchá.

Prokázaná účinnost:
- 72h účinnost proti pachu, testováno v prostředí sauny (45°C)
- Rychleschnoucí, pro dlouhotrvající pocit suché pokožky

*mineralite=perlite
**senzorický test

Bez etylalkoholu, bez parabenů.
Dermatologicky testováno.

Použití:

Před použitím protřepejte. Aplikujte na podpaží ze vzdálenosti 15 cm. V případě ucpání opláchněte aplikátor spreje horkou vodou.

Upozornění:

Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí a na podrážděnou pokožku. Nevdechujte. Používejte pouze pro účel, pro který je výrobek určený. Nepoužívejte v uzavřeném prostředí.

Složení:

Isobutane, Aluminum chlorohydrate, Isononyl isononanoate, Isododecane, PPG- 14 butyl ether, Parfum/fragrance, Cocos nucifera oil/coconut oil, Eugenol, Dimethicone, Dimethiconol, Limonene, Linalool, Propylene carbonate, Alpha-isomethyl ionone, Perlite, Geraniol, Disteardimonium hectorite, Coumarin.

Obsah: 150ml