Geladrink Intensiv jahoda 629g

Doplněk stravy

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Intenzivní kombinované arthronutraceutikum pro výživu kloubů.

Obsahuje unikátní a vysoce účinnou kombinaci chondroprotektivních látek ochraňujících a vyživujících nejenom kloubní chrupavky, ale celý kloubní systém. Kolagenní biosol nové generace umožňuje rychlejší vstřebávání pro ochranu kloubních tkání. Je vyrobený specifickou enzymatickou hydrolýzou. Při výrobním procesu dochází ke sterilizaci působením teplot 140ºC. Takto získaný hydrolyzát je zdravotně zcela nezávadný a obsahuje ve vysokém množství aminokyseliny prolin, hydroxyprolin, glycin, kolagenní peptidy a biogenní tripeptid glycin-histidin-lysin, které mají schopnost ovlivňovat činnost chrupavkových a kostních buněk a stimulovat tak vznik mladých buněk, které syntetizují fyziologické kolageny a látky tvořící chrupavkovou a kostní matrix.

Chondroitinsulfát a glukosaminsulfát navíc přispívají k další ochraně kloubních chrupavek, neboť stimulují syntézu proteoglykanů, snižují aktivitu enzymů poškozujících kloubní chrupavku. Vážou v chrupavce velké množství vody a zlepšují tak mechanicko-elastické vlastnosti kloubních chrupavek. Dále stimulují produkci kyseliny hyaluronové, která je součástí kloubní tekutiny a ovlivňuje hydrataci kloubních chrupavek.

Selen a vitamín E působí jako silné antioxidanty, chrání chrupavkové a kostní buňky před škodlivým působením volných peroxidových radikálů.

Vitamín C je důležitý pro produkci kolagenu a pojivových tkání. Hořčík a mangan významně zasahují do metabolizmu kolagenu, chondroitinsulfátu a glukosaminsulfátu a podílejí se na tvorbě tělních pojivových tkání.

Biotin je nezbytný pro normální utilizaci živin, podporu a růst tělních buněk a tkání.

Použití:
Přípravek je určen k ochraně, výživě a regeneraci kloubního systému při osteoartróze a jiných pohybových obtížích, k podpoře konzervativní léčby osteoartrózy nesteroidními antirevmatiky, kortikosteroidy, hyaluronáty apod. Je vhodný rovněž k doplnění operativní léčby před a po instalaci umělé náhrady kloubu.

Doporučené dávkování:
20 ml přípravku denně
Kolagenní biosol GELADRINK Intensiv je možné zředit v libovolném množství vody. Pro prevenci užíváme 10 ml denně.

Podávání by mělo být:
  1. VČASNÉ - od prvních obtíží
  2. DOSTATEČNÉ - 20 ml GELADRINKU Intensiv denně
  3. DLOUHODOBÉ - nejméně 2 měsíce
  4. PRAVIDELNĚ OPAKOVANÉ - alespoň 3x ročně
Složení v denní dávce:
kolagenní peptidy 11 g; glukosaminsulfát 400 mg; chondroitinsulfát 100 mg; vitamín E 50 mg; selen 50 µg; vitamín C 200 mg; vápník 25 mg; hořčík 10 mg; mangan 2 mg; biotin 300 µg

Balení:

629 g - 25 denních dávek

Zdroj: www.orling.cz

Parametry