844 909 909|info@drmax.cz

GELONE Drops 10ml

GELONE Drops 10ml

50096532
Zdravotnický prostředek
Více o legislativě
110 Kč

Lubrikační kapky s obsahem HPMC.

Podrobné informace o produktu

Oční kapky Gelone poskytují okamžitou zklidňující úlevu unaveným a podrážděným očím a nošení kontaktních čoček se díky nim stává znatelně komfortnější.

Ochranný film

Kapky Gelone vytváří na povrchu oka umělý ochranný film, který je svými vlastnostmi srovnatelný přirozené slzné vrstvě. Očím je tak poskytnuta maximální a účinná ochrana před škodlivými vnějšími vlivy – prachem, smogem a větrem.

Jak kapky Gelone fungují?

Kapky Gelone zabraňují vysušování povrchu očí a podílí se (spolu se slzami) na odplavování prachových částic a drobných nečistot. Neobsahují žádné konzervační látky, což je činní velice šetrnými k citlivému očnímu prostředí, mohou být tedy používány i bez lékařského předpisu. Vhodné pro citlivé oči.

Vlastnosti kapek Gelone ocení zejména lidé pohybující se často v prašném, suchém, či klimatizovaném prostředí, a také alergici, kterým jsou schopny poskytnout okamžitou úlevu od pálení očí a eliminují zarudnutí vzniklé podrážděním oční sliznice alergeny.

Rychlé řešení syndromu suchého oka

Syndrom suchého oka patří mezi nejčastější možné nežádoucí účinky, které mohou být v některých případech vyvolány užíváním kontaktních čoček. Tato komplikace může mít různé příčiny, avšak společným jmenovatelem často bývá právě nedostatek přirozených slz. Oční kapky Gelone představují v takovémto případě rychlé a účinné řešení.

Pozn.: Doba použitelnosti kapek Gelone činí po jejich otevření 30 dní.

Obsah: 10ml

Parametry produktu

Forma Kapky EAN 8906008420586

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.