Generica Immuno Complex 30 pastilek

Doplněk stravy

Značka: GENERICA
Přípravek Immuno Complex jsou cucavé pastilky s obsahem vitaminů C a D3 pro zdravou imunitu a přírodního komplexního polysacharidu betaglukanu z hlívy ústřičné.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50123477

Pro zdravou imunitu Vás i Vašich dětí. Cucavé pastilky Immuno Complex obsahují vitaminy C a D3 doplněné betaglukanem z hlívy ústřičné. Účinek těchto látek se vzájemným působením podporuje. Pastilky působí již v ústní dutině a jsou vhodné pro dospělé a děti od 6 let. Neobsahují lepek, laktózu ani cukr.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoce čistý betaglukan (1,3/1,6 D) je přírodní komplexní polysacharid z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus)
  • vitamin C napomáhá normální funkci imunitního systému, příznivě ovlivňuje energetický metabolismus, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu pro přirozenou funkci kostí, chrupavek, kůže a zubů
  • vitamin D je potřebný pro správný růst a vývin kostí u dětí, přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů, napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému

Dávkování

Děti od 6 do 12 let užívají 1 pastilku 1x denně, děti od 12 let a dospělí 1 pastilku 2x denně. Pastilky nechte volně rozpustit v ústech. Přípravek doporučujeme užívat po dobu 3 měsíců.

Složení

Betaglukan (1,3/1,6 D) z hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) 50 mg (RVH neurčeno), vitamin C 50 mg (RVH 62,5 %), vitamin D3 10 μg (400 I.U.) (RVH 200 %) v jedné pastilce. RVH …..referenční výživová hodnota.

Sladidla: sorbitol, xylitol; betaglukan z hlívy ústřičné, kyselina L-askorbová, protihrudkující látka: stearan hořečnatý; zahušťovadla: xantanová guma, arabská guma; cholekalciferol, mátové aroma.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 6 let. V případě těhotných a kojících žen je třeba užívání přípravku konzultovat s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.