Georganics Spearmint zubní prášek 60 ml

Dentální hygiena

Značka: GEORGANICS
Georganics Spearmint zubní prášek odstraňuje plak a leští skvrny, které se na zubech přirozeně tvoří. Zároveň také pečuje o dásně a celou ústní dutinu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126324

Hledáte způsob, jak bělit své zuby a zároveň pečovat o ústní dutinu? Vyzkoušejte Georganics Spearmint zubní prášek. Ten odstraňuje plak a leští skvrny, které se na zubech přirozeně tvoří. Díky tomu budou Vaše zuby nádherně čisté a zářivé. Obsahuje olej z máty, který je známý pro své antibakteriální účinky. Prášek je vhodný především pro dospělé.

Hlavní vlastnosti:

  • čistí zuby a odstraňuje zubní plak
  • pomáhá bělit zuby
  • pečuje o dásně

Složení

100% přírodní zubní prášek s olejem z máty.

Použití

Ponořte do prášku čistý a vlhký zubní kartáček. Čistěte zuby 2 minuty, následně vypláchněte ústa. Prášek použijte dvakrát týdně k odstranění plaku a skvrn na zubech. Po použití uzavřete nádobu, aby do ní nevnikla voda. Uchovávejte na suchém místě po dobu až 12 měsíců po otevření.

O značce

Britská značka Georganics přináší svým zákazníkům produkty přírodní dentální hygieny, k jejichž výrobě používá především pečlivě vybrané suroviny od lokálních dodavatelů z Anglie. Nabízené produkty jsou vyráběny s láskou k lidem i přírodě. Všechny obaly jsou bez plastů, biologicky odbouratelný nebo recyklovatelný. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.