Gerber Natural for Baby Mléčná kaše na dobrou noc jablko+švestka 6m+ 220 g

Ostatní příkrmy

Značka: GERBER
Mléčná kaše Gerber Natural for Baby kaše na dobrou noc z vybraných obilovin je skvělou večeří pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Neobsahuje přidané cukry, pouze přirozeně se vyskytující v ovoci.
99

Cena za 100 g: 45 Kč

O produktu: Gerber Natural for Baby Mléčná kaše na dobrou noc jablko+švestka 6m+ 220 g

50137395

Potěšte svého malého strávníka lahodnou večeří ve formě pšenično-ovesné kaše skvělé kvality! Gerber Natural mléčná kaše na dobrou noc je vyrobená z pečlivě vybraných obilovin (pšenice a ovsa) a její přirozeně sladkou chuť jí dodává rozemleté ovoce: sušené švestky a jablka. Mléčné kašičky jsou ideální při objevování nových chutí v době prvních příkrmů, pomohou s šetrným zaváděním lepku do stravy. Kaše Gerber Natural neobsahují přidané cukry ani aromata, a jsou vhodné pro děti již od ukončeného 6. měsíce věku. Uspokojte bříško svého děťátka každý den a dopřejte mu tak vše, co potřebuje pro zdravý vývoj.

Hlavní vlastnosti:

  • mléčná kaše pro děti od ukončeného 6. měsíce věku
  • kombinace obilovin a sušeného ovoce
  • bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry)

Složení

PŠENIČNÁ mouka* částečně enzymaticky hydrolyzovaná 33 %, MLÉČNÁ složka 32 % (sušené odtučněné MLÉKO* 17,8 %, sušené plnotučné MLÉKO* 7,9 %, rostlinné oleje: řepkový nízkoerukový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, slunečnicový; minerální látky: uhličitan vápenatý, fumaran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný; vitamíny: C, niacin, E, thiamin, kyselina pantothenová, A, B6, K, kyselina listová, biotin, D), celozrnná OVESNÁ mouka* 31 %, sušené švestkové kousky* 3,6 %, sušené jablečné kousky* 2,4 %, inulin. *Obsahuje přírodní ingredience, s přidanými vitamíny a minerálními látkami dle požadavků legislativy.

Použití

Před přípravou kaše si umyjte ruce. Zkontrolujte čistotu všech nádob. Asi 5 minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence. Nalijte odměřené množství převařené vody (150 ml) do misky a nechte ochladit asi na 40 °C. Za stálého míchání vsypte 50 g kaše (6-7 polévkových lžic). Promíchejte vidličkou a nechte asi půl minuty stát. Znovu promíchejte. Tabulka dávkování: Věk dítěte: 6. měsíc Kaše: 50 g** Převařená voda: 150 ml Počet porcí v balení: 4. **6-7 polévkových lžic

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.