Gerber Organic for Baby Bílé fazolky s batáty a quinoou BIO 8m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: GERBER
100% zeleninový příkrm v BIO kvalitě Gerber Bílé fazolky s batáty a quinoou je vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce věku a neobsahuje přidanou sůl, aromata, konzervanty ani barviva*.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
50 ušetříte 15 Kč

Původní cena 65 Kč sleva 23%

Cena za 100 g: 26 Kč

O produktu

50137392

Nabídněte svým malým strávníkům lahodný 100% rostlinný příkrm, o jehož kvalitě nemusíte pochybovat! Gerber Organic Bílé fazolky s batáty a quinoou je vhodný pro děti od ukončeného 8. měsíce věku, a nabízí dětem možnost okusit další nové chutě: lahodné bílé fazolky, mrkev, sladké batáty a méně tradiční quinou. Tato zajímavá kombinace surovin zároveň podporuje pestrost dětského jídelníčku a je kvalitním zdrojem rostlinných bílkovin a vlákniny. Suroviny jsou pěstovány na certifikovaných organic farmách, takže si můžete být jisti špičkovou kvalitou i autentickou chutí. Příkrm neobsahuje přidanou sůl, aromata, konzervanty ani barviva*.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% zeleninový příkrm pro děti od ukončeného 8. měsíce
  • neotřelé nové chutě
  • BIO kvalita
  • bez přidané soli, aromat, konzervantů a barviv*
  • vhodné pro vegany

*v souladu s požadavky legislativy


Složení

Pitná voda, mrkev* 27,3 %, bílá fazole * 14,5 %, batáty* 12,5 %, rajčatové pyré * 5,2 %, quinoa* 3 %, panenský olivový olej*, sušené oregáno*. *z ekologického zemědělství.

Použití

Používejte pouze pokud se při otevírání otevře bezpečnostní pojistka a obal je nepoškozený. Před přípravou jídla pro vaše dítě si důkladně umyjte ruce. Nádobu ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnce při 750 W po dobu 30 sekund. Po zahřátí dobře promíchejte a zkontrolujte teplotu. Nekrmte dítě přímo ze skleněného obalu. Plastovou lžičkou odeberte příkrm do vhodné nádoby ke krmení. Podávejte sedícímu dítěti pod vaším stálým dohledem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.