516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer GL 42 glukometr

Vyprodáno
Beurer GL 42 glukometr

Beurer GL 42 glukometr

50103381
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 150 Kč

Glukometr od společnosti Beurer se snadno používá, hodnotu cukru v krvi změří již za 5 vteřin. Balení obsahuje celou startovací sadu včetně jehel a testovacích proužků.

Zobrazit kategorii Přístroje » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Glukometr GL 42 od společnosti Beurer vám přesně změří obsah cukru v krvi. Je určen pro domácí použití, využijí jej všichni od dospělých po děti. Codefree verze vám usnadní používání, neobsahuje totiž žádné kódování, snadno se používá a o stavu cukru v krvi máte přehled během několika málo vteřin. Naměřené hodnoty vidíte na přehledném podsvíceném displeji, abyste nebyli omezováni externím zdrojem světla a mohli přístroj nerušeně používat i v noci.

Průměrné statistické hodnoty

Měření si lze snadno označit podle toho, zda glukometr použijete před jídlem, po jídle či jindy (obecné označení). Interní paměť nabízí úložný prostor až pro 480 měření, která jsou označena datem a časem, takže snadno porovnáte, jak se hodnoty vyvíjí, zda se zlepšují, nebo naopak zhoršují. Kromě toho si na displeji můžete zobrazit průměrné naměřené hodnoty za 7, 14, 30 a 90 dnů.

Obsah balení

Beurer GL 42 je startovací sada. Obsahuje samotný glukometr a dále AST uzávěr, 10 jehel, 10 testovacích proužků, baterie, pouzdro a deník.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125461119

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.