516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer GL 44 glukometr bílý

Vyprodáno
Beurer GL 44 glukometr bílý

Beurer GL 44 glukometr bílý

50081953
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 450 Kč

Glukometr od značky Beurer vám během pěti vteřin změří hladinu cukru v krvi a  zapíše ho i s datem a časem do paměti s kapacitou 480 údajů. Je vhodný pro osobní použití. 

Zobrazit kategorii Přístroje » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

O hladině cukru v krvi budete mít vždy přehled. K rychlému a snadnému měření již za 5 vteřin vám poslouží moderní a kompaktní glukometr GL 44 od společnosti Beurer. Přístroj se snadno používá a nabízí přesné výsledky bez odchylek. Je určen k osobnímu použití, neobsahuje žádné kódování, které by celý proces komplikovalo. Naměřené hodnoty uvidíte přehledně na displeji, který je podsvícený, stejně jako slot na testovací proužky. Zařízení potřebuje k vyhodnocení pouhých 0,6 µl krve.

Průměrné statistiky

Po měření se údaje automaticky uloží do interní paměti s kapacitou až 480 zápisů, které jsou opatřeny datem a časem pořízení. Nejen, že tak snadno porovnáte nedávné hodnoty, ale zároveň si můžete zobrazit i průměrné statistiky za posledních 7, 14, 30 nebo 90 dnů, ať už z hlediska všech měření, nebo jen průměr označených hodnot.

Obsah balení

Startovací sada obsahuje kromě glukometru také AST uzávěr, 10 jehel, 10 testovacích proužků, baterii, pouzdro a zápisový deník.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125463120

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.