516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer GL 50 Glukometr bílý

Beurer GL 50 Glukometr bílý

Beurer GL 50 Glukometr bílý

50081956
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 290 Kč
Skladem u dodavatele

Glukometr 3v1 nabízí kromě samotného měřiče cukru v krvi také odběrové pero a USB včetně potřebného softwaru. Mějte maximální přehled se 480 údaji o měřeních v paměti přístroje.

Podrobné informace o produktu

Glukometr je nutnou součástí nejen lékařských ordinací, ale také tisíců běžných domovů. Každý člověk trpící cukrovkou si musí pravidelně měřit hladinu cukru v krvi, což je s glukometrem Beurer GL 50 záležitost několika málo vteřin. Přístroj nabízí tři funkce v jednom, a to glukometr, odběrové pero a USB včetně softwaru. Na první pohled vás zaujme svým moderním a praktickým designem, ale především vás potěší jednoduchostí použití, aby si mohly samy měřit tlak i zkušenější děti.

Velká kapacita paměti

Předinstalovaný software vám umožní sledovat vývoj hodnot ve zvolených intervalech 7, 14, 30 nebo 90 dnů. Tyto průměrné hodnoty se vypočítávají podle jednotlivých měření uložených do paměti s kapacitou 480 údajů doplněných datem a časem. Jak aktuální, tak i průměrné výsledky vidíte na přehledném podsvíceném displeji.

Obsah balení

Startovací sada GL 50 obsahuje glukometr monitor 3v1, AST uzávěr, 5 jehel, 5 testovacích proužků, baterii, pouzdro a deník.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125463250

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.